Nie mogę stosować emotikonek na forum

Jak w temacie. Od wielu tygodni, zgłaszam to. Ciemnieje strona i tyle… Brak reakcji.

  1. Czy działa ci przycisk:

    image

  2. Czy wstawiona tak emotikona jest zapisywana jako tekst po wysłaniu / nie wstawia się do odpowiedzi

    • czy jak ręcznie napiszesz np. :) to się zamienia w podglądzie odpowiedzi na emotikonę i po wysłaniu też jest emotikoną - :slight_smile:

    • :wink: - czy taki kod na emotikon zmienia się w grafikę - :wink:

    • czy może nie zdarza ci się wstawiać prostych emotikon przy zamykaniu treści w nawiasie

      coś tam (a coś tam :)).

  3. Czy jak zaczynasz coś pisać od : to wyskakują ci propozycje emotikon:

    image

  4. jakiej używasz przeglądarki i dodatków (jak obsługuje)

  5. jaki motyw na forum używasz jeśli jest inny od domyślnego

:grinning:
:heart_eyes:
:expressionless:

U mnie działa :slight_smile:

@Astor444, Być może chodzi Tobie o reakcje? Patrz tutaj: Błąd po kliknięciu na "reakcję" na post

Dzięki za podpowiedzi! Sprawdzę po obiedzie :slight_smile:
Tę emotkę wpisałem ręcznie!

:neutral_face:
czyli chyba działa

2a. działa
2b. :wink:
2c. nie, chyba tak nie robię
3. : tak
4. Google Chrome
5. domyślny

Ok sprawdź jeszcze punkt 2.2 (druga kropka), 2.3 (trzecia kropka) - jak pamiętasz to spróbuj w wolnym czasie odnaleźć post z takim czymś oraz punkt 4.

Tak, chodzi o reakcje. Nadal nie działają. Dlaczego mam wyczyniać jakieś czynności dodatkowe? Czy owa “reakcja” nie powinna jednak działać w sposób prosty, czyli wprost z symbolu? Tylko o to mi chodzi.

1 polubienie

Kliknij tu: Błąd po kliknięciu na "reakcję" na post

Nie działa bo widać to też robią “chłopaki” w czasie wolnym / hobbistycznie albo jest bardzo dużo elementów do przebudowania.

Widać przycisku też się nie da ukryć.
Na nieaktualnym kodzie forum też w sumie stać nie może by nas nie zalał np. azjatycki spam.

Rozumiem! Czyli trwa dyskusja. OK! Dzięki!

1 polubienie

Autor plugina (to nie jest podstawowa funkcjonalność forum) robi wciąż poprawki i jeszcze to nie działa.

Monitorujemy wątki z tymi pluginami (z tym i chatem) i jak tylko pojawią się aktualizacje, pluginy wrócą.

1 polubienie