Nie mogę uruchomić EMule :(

Jeszcze 2 dni temu wszystko było ok, a dziś gdy klikam w ikonkę Emule, bądź z pupitu bądź z menu start, pojawia się kursor oczekiwania i pochwili znika i nic program się nie uruchamia. Niewiem co jest?

cysiu17 jak na większość problemów czynność wręcz obowiązkowa - przeinstaluj program :stuck_out_tongue:

i wyczyść rejestr. np. tym :))

Tak tylko nie zapomnij skopiować ściagniętych plików z katalogu Incoming , oraz własnie pobieranych z Temp a nadodatek plików odpowiedzialnych za kolejkowanie tj. cryptkey.dat i preferences.dat

Pliki znajdują sie w głównym katalogu programu.

Instalowałem ponownie ze 3 razy. Wyczyściłem rejestry, sprawdziłem dysk - ok. A ten się dalej nie włącza. Panowie taki właśnie jest mój komp :lol: .

Spróbuj zainstalowac na innej partycji.

Po ostatnim formacie nie podzieliłem dysku na partycje :stuck_out_tongue:

A przy reinstalacji wykonałeś wszytstkie w/w czynności :?

Już jest ok :mrgreen: Tym razem przy deinstalacji usunąłem ręcznie folder emule, który został po usunięciu programu na dysku C. Wcześniej pozostawał on (myślałem że nic nie zostaje :? . Skopiowałem folder temp i te 2 konfiguracyjne pliki i jest już wszystko super. Dzięki za pomoc :lol: :smiley: :slight_smile: :slight_smile: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: