Nie mogę uruchomić gier na windows 7 ultimate, error plików windows32

Witam. 

 

Mam problemy z uruchomieniem gier na win 7 ultimate. Gry instaluję bez problemu ale kiedy tylko chcę ją włączyć pojawia sie problem, są to problemy z plikami windows32, x3daudio1_7.dll, d3dcompiler_43.dll, d3dx9_42.dll itp. itd. zależy od gry. Wie ktoś może co z tym zrobić ?  Mam zainstalowane wszystkie niezbędne sterowniki, przeinstalowałem directxa, nic nie pomaga.

Pomóżcie! :slight_smile:

 

 

Oto jeden z błędów, w każdej grze występuje ta sama treść tylko pliki się zmieniają.

 

http://imageshack.us/photo/my-images/31/d66l.jpg/

molina , na forum używamy polskich znaków diakrytycznych (ą, ć, ę, ń i tak dalej). Proszę - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) - wyedytować swój post. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Dodatkowo zapoznaj się, proszę, z tym tematem i stroną, a następnie - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) i opcji Użyj pełnego edytora - popraw tytuł wątku tak, by mówił konkretnie o problemie. Poprawnie zatytułowany wątek zwiększa szansę na uzyskanie szybkiej pomocy.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Gry oryginalne ?

Problem pojawia się z grami oryginalnymi i nieoryginalnymi więc myślę ze to nie ma znaczenia =/ Tym bardziej że u moich kumpli wszystko śmiga jak trzeba.

A przy przeinstalowaniu sterownika DirectX czyściłeś rejestr by nie pozostały po nim jakieś wpisy ?

Nie, nie wiem jak to zrobić. Podpowiesz co i jak ?

Wyinstaluj DirectX’a - usuń komponenty po nim, wyczyść rejestr np Ccleanerem - pozostałości po programie. Uruchom ponownie komputer, zainstaluj nowego DirectX’a.

 

PS: W jakich grach występuje problem ?

W każdej grze jaką widzisz na SS oprócz nfs rivals,lol i strongholda. Nowy directx nic nie dal =/

Czy Call of Duty Black Ops uruchamiasz poprzez Steam a Asassin’s Creed Black Flag poprzez Uplay ?

Nie uruchamiam przez żaden program, uruchamiam bezpośrednio. Tak przynajmniej działa u moich znajomych.