Nie mogę uruchomić gry Heroes VI na UPLAY

Witam, Kupiłem oryginalną grę Heroes VI Gold Edition. Zainstalowałem ją, wpisałem install key code. Wszystko niby w porządku. Po uruchomieniu pokazał się UPLAY (platforma na której są moje gry, m.in. Settlers 7) Pierwsze zdziwienie: w moich grach pokazuje mi tylko Heroes VI Shades of Darkness, pomimo że wersja Gold Edition nie zawiera tego dodatku. Oprócz podstawowej wersji gry zawiera dodatek Pirates of the Savage Sea oraz dodatek Danse Macabre. Kiedy chcę zagrać nic się nie dzieje. Po chwili oczekiwania pokazuje się komunikat dziękujemy, że grałeś Heroes VI. Czas gry 0:00… Czy ktoś z Was spotkał się może z takim problemem? Możliwe, że fabrycznie zapakowali nie tą płytę co trzeba? Oczywiście infolinia czynna od 16:00.

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym górnym rogu Swojego posta. Dobrze zatytułowany temat daje szansę na szybszą pomoc. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.

Przeniesiono z działu Problemy z oprogramowaniem.