Nie mogę uruchomić ikon na pulpicie

windows7
(spajdermanydgdgxhegd) #1

Gdy chce otworzyć ikone na pulpicie to się nie otwiera i nic nie piszę że błąd i nawet kursor myszki się nie kręci kółko a gdy chce z paska zdań uruchomić np. Google Chrome to piszę że ( Nie można otworzyć tego elementu) i potem pisze że ( Mógł zostać przeniesiony lub usunięty lub jego nazwa została zmieniona) i pisze jeszcze czy mam usunąć ten element.Pomocy da się jakoś naprawić bo chce normalnie uruchomić ikone gry i nic się nie pojawia żaden błąd ) i gdy klikam na ikone to tak jakbym klikał na pulpit bez ikony. Jeszcze raz pomocy czy da się jakoś naprawić ten błąd.

(Bogdan_G) #2

Pousuwaj te wadliwe ikony na pulpicie. Coś zostało zmienione i ścieżki w rejestrze do tych skrótów poszły w diabły.
Ponownie trzeba wejść w lokalizację wszystkich programów i plików innych, ponownie z PPM wybrać wyślij na pulpit. Np google chrome z program files trzeba otworzyć folder zainstalowanej aplikacji i wysłać skrót chrome exe na pulpit.

1 Like
(panicagaming) #3

A ikonki wyglądają normalnie czy zmieniły się na białe i dodatkowo pojawiły się pliki z nazwami w stylu “uebsjifusbencushabsbcjsbshdh”?

1 Like
(spajdermanydgdgxhegd) #4

nie

(panicagaming) #6

Hmmm, jeśli nie robiłeś nic dziwnego na komputerze to wg mnie mogą to być wirusy.
Wykonaj raport.

(zbigg47) #7

Przeniosłem koledze temat do działu Bezpieczeństwo…

(spajderman23) #8

sry pomogło przywracanie systemu.

(panicagaming) #9

Byleby zaraz nie powróciło.