Nie moge uruchomic kompa

podczas uruchamiania systemu,kilka razy pojawial mi sie napis “error loading OS” i jedynie moglem uruchomic przez recowery system(F8).I tak bylo ostatnim razem,windows uruchomil sie dobrze,zrobilem uaktualnienia automatycznie i musialem komp zrestartowac.Zrobilem to,ale juz komputer nie moze uruchomic sie,probowalem na rozne sposoby i nie daje rady,nawet z plyty PC Recovery tego komputera nie moge.Co robic,prosze o pomoc.

A może reset BIOS-u do ustawień domyślnych ? Nie wiem czy coś to pomoże, ale próbować można :slight_smile:

Po ustawieniu biosu - jeśli nie pomoże - sprawdź taśmy sygnałowe od dysku, może jest walnięta. Jeśli nie, to możesz mieć problemy z płytą główną.

Podaj odczyt danych SMART dysku z programu z programu MHDD: Instrukcja czytania SMART programem MHDD

swd , na forum używamy polskich znaków (ż, ź, ć, ą, ś itp.). Korzystając z przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Zanim bede kontynulowac temat,chcialbym wyprostowac upomnienie dane ze strony moderatora"Frog"

Ja sam wolalbym miec i uzywac polskich znakow,ale nie wiem jak .Komputer i oprogramowanie do niego

zostalo kupione w usa.Czy mozna zmienic na polskie znaki?

Tak. ustaw tylko układ klawiatury na polski programisty

Jeśli go nie masz to możesz go dodać:

http://windowshelp.microsoft.com/Window … f1045.mspx

Dzięki “ak6” za pomoc z polskimi znakami.

Dalej mam prośbę.

Czy jest ktoś na forum,kto mógłby mi pomóc,stoję w miejscu i czekam na pomoc

Zrobiłem odczyt danych SMART dysku programem MHDD,ale nie wiem w jaki sposób

mogę zrobić zdjęcie tego odczytu i dać go na forum jeśli komp nie działa.

Proszę o pomoc,jakieś wskzówki co dalej robić

Dodane 07.03.2009 (So) 22:15

Trochę czasu upłyneło i chyba na dalszą pomoc nie doczekam sie.

Dzięki wszystkim co mi pomogli do tej pory.