Nie mogę uruchomic komputera

Witam

mój problem polega na tym ze uruchamiam komputer,wętylatory sie kręca dysk i procesor działaja ale dioda monitora miga tak jak bym komputer nie byl uruchomiony… co moze byś tego powodem zanim to sie stał rozkręciłem komputer aby go wyczyścić…

Zobacz, czy dobrze wtyczkę wsadziłeś do jednostki jak i do monitora. Wyjmij i wsadz kartę graficzną do slotu :wink:

ciągle zdnej reakcji komputer wciąż chodzi a dioda monitora miga…

Dodane 07.05.2009 (Cz) 15:24

jeszcze zauważyłem ze czerwona i zielona dioda na komputerze sie święca ciągle… jeśli to ma jakieś znaczenie

Dodane 07.05.2009 (Cz) 15:47

czytałem na innym forum, ze to moze być płyta główna…czy to możliwe??

Dodane 07.05.2009 (Cz) 15:50

czytałem na innym forum, ze to moze być płyta główna…czy to możliwe??

alez zadnego - masz, plyte glowna i proca… :roll:

rozbierz wszystko i zloz od nowa, moze radiator nie przylega dobrze lub ramy zle wsadzone :puknij: - jesli dalej nie odpala, to zloz na stole konfiguracje minimalna - jeden: hdd, ram, video/dzwiek z mobo lub tylko gpu

Sprawdź też kondensatory na płycie głównej, czy nie są wylane lub wypukłe.

http://elportal.pl/index.php?module=Con … y&ceid=151

Witam,

nie chcę tworzyć prawie identycznego tematu więc mam pytanie co zrobić kiedy komputer nie daje żadnego znaku życia kiedy próbuję go włączyć wszystkie elementy wydaja się być w zupełności sprawne jedyne co można zauważyć to to że kondensator przy styku od powera się grzeje. Z góry dziękuję ślicznie za wszystkie odpowiedzi :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

powodów może być kilka. Ale ja stawiam na procka bądź płyte główną lub zasilacz. Weź części do kumpla i posprawdzaj

zasilacz jeszcze dziasiaj niepotrzebnie kupiłam nowy bo ani z tym ani z tamtym nie działa nic

Może to przez kartę graficzną. Jak masz zintegrowaną na płycie głównej to podepnij ale wcześniej wyjmij ze slotu kartę a jak niemasz zintegrowanej to sobie załatw inną od kogoś i podepnij. Może to być przez nią ja tak miałem bo mi się karta przegrzała

Skoro wszystko się kręci i lampki migają. Czy jest dźwięk BIOS, takie pip na początku? I jaka karta graficzna?

jeśli komputer jest martwy to co ma do tego karta grafiki? Zminimalizuj komputer tzn, zostaw tylko grafe, kostke ram, dysk i procka. Jak na moje procek poszedł…