Nie mogę uruchomić komputera


(Witex Polska Sp Z O O) #1

witam, mam taki problem:

gdy uruchamiam komputer pojawia się czarne okno z trybem awaryjnym i gdy wybiorę któraś opcję to zawsze wraca do tego samego okna (taka pętla się tworzy z której nie idzie wyjść):

"Przepraszamy, ze system Windows, nie został pomyślnie uruchomiony. Może to być spowodowane ostania zmianą sprzętu lub oprogramowania.

Jeżeli komputer przestał reagować, nieoczekiwanie został uruchomiony ponownie lub wyłączony automatycznie w celu ochrony plików o folderów wybierz opcje Ostatnia znana dobra konfiguracja, aby przywrócić ostatnie działające ustawienia.

Jeżeli poprzednia próba uruchomienia została przerwana na skutek awarii zasilania lub resetowania, lub jeżeli nie wiesz co spowodowało problem, wybierz opcje uruchom system windows normalnie lub awaryjnie lub awaryjnie z obsługą sieci. "

Co robić? pomocy


(Veers) #2

Od czasów Windows Me, Microsoft wyposażył instalator w opcję naprawy systemu poprzez tzw. instalację w miejscu (trudny termin, ale w googlach znajdziesz jego rozwinięcie nawet z obrazkami). Inna sprawa, że jeśli wystąpiła awaria sprzętowa, to rzeczona naprawa nic nie da.


(Witex Polska Sp Z O O) #3

jak wkładam płytkę z systemem to nic się nie dzieje, nawet klawisz DEL nic nie robi;(


(Luc3k) #4

Podstawowe pytanie: jaki system?


(boczi) #5

michalmaz1991 , proszę poprawić temat na konkretny, obrazujący problem używając opcji EDYTUJ.