Nie mogę uruchomić komputera

Wszystko zaczęło się od zaintalowania gry. Wiedźmin Edycja Rozszerzona, potem texturen pack http://www.moddb.com/mods/the-witcher-t … xturen-mod, na koniec patch 1.5. Gra się uruchomiła, ale po jakichś 15 min. komputer sam się wyłączył - jakby prądu zabrakło. Po chiwli sam zaczął się jeszcze raz uruchamiać, ale po krótkiej chwili znów samoczynny reset i próba uruchomienia i tak w kólko. Za którymś razem włączył się, pojawił się start - wszystko ok. Wyskoczyła informacja “ten sterownik zostal zablokowany z powodu problemow ze zgodnoscia”. Sterownik nazywa sie: Tages Protection wydawca: Tages SA. Komputer pracował normalnie. Znalazłem radę, że trzeba aktualizację tego ster. tak zrobiłem, uruchomiłem ponownie komputer i znów samoczynne resety. Rozkręciłem go i wyczyściłem.

Przy slocie od grafiki jest takie białe, małe, przesuwane coś, widać wyraźnie, podczas wyjmowanie karty graf. ułamałem tą część. (Chodzi o niebieski, pionowy podłużny slot i tą część przy nim).

Wydaję mi się że wszystko podłączyłem jak należy, tak jak było - teraz jest już dramat, bo komputer włączy się na niecałą sekundę i wyłączy i tak w kółko póki nie odetnę mu zasilania, nie muszę nawet naciskać na Power ON.

Win 7 HP x64 bit

grafika GeForce GTX 560 ti twin frozr II

monitor BenQ G2420HDBL 24’’

Dysk twardy Samsung 1TB HD103SJ 7200 SATAII 32MB

Pamięć DDR3 Corsair 4GB PC1600 2x2GB CL9 XMS3

Zasilacz do obudowy XFX Core 750W

Procesor Intel Core i5 2500K 3.30GHz LGA1155 BOX

karta nie siedzi w slocie… docisnij i poluzuj srube przy sledziu (chyba, ze jest inny patent, to go usun) 8)

Pomogło. Dziwne…Zdawało się, że mocniej jej nie włoże, a jednak.

Dzięki, temat zamknięty.

wlasnie po to jest ten ‘pipsztop’ na koncu slotu - nie wszystkie obudowy sa wykonane z dokladnoscia milimetra 8)

Jeden z problemów nie zniknął. Otóż mam inny problem. Grałem i komp bęc, sam się wyłączył - i tutaj ciekawostka, nie w taki sposób jak przy “uruchom ponownie”, jakby jest ciągle pod zasilaniem - tutaj u mnie jest tak, że wszystko gaśnie, jakbym nagle wyciągnął kabel zasilający po czym sam się włącza ponownie. Tym razem udało mi się jakoś doczekać do załadowania pulpitu, najczęściej resetuje się tak wiele razy i nic nie mogę zrobić… co się dzieje? Komputer mam od roku i nigdy problemów nie było. Czytałem, że chodzi o tego Wiedźmina, opisałem to w 1. poście, ludzie też skarżyli, że komp się resetował, niestety nie znalazłem dobrego i trwałego rozwiązania.

EDIT:

Znalazłem takie coś http://www.tagesprot…age=minimum.htm, odinstalowałem je, nie wiem jednak, czy gra będzie działać. Usunąłem grę i nadal to samo. W każdej chwili może się zresetować i to robi. Co robić? Zaczęło się od zainstalowania gry itd. to z pisałem w pierwszym poście.