Nie mogę uruchomić laptopa

Witam, mam problem z prawidłowym odpaleniem laptopa. Laptop został wyłączony “ręcznie” przyciskiem włącz/wyłącz, były odpalone programy/przegladarki internetowe. Przy próbie włączenia laptopa zapala się światełko zasilania, podświetla się touch pad, ale nic nie “mieli” jak zwykle przy włączaniu laptopa - na ekranie nic się nie wyswietla. Istnieje możliwość włączenia laptopa “domowym” sposobem czy muszę udać sie do jakiegoś serwisu. Dziękuję za pomoc, pozdrawiam

Odepnij kabel zasilający, wyciągnij baterię, poczekaj minute, włóż baterię podepnij kabel i spróbuj go odpalić…

dalej to samo :frowning:

A bez baterii - sam zasilacz ?

Masz drugi monitor, np. panel LCD? Podłącz laptopa do monitora poprzez D-Sub i sprawdź jak będzie http://obrazki.elektroda.pl/1667547600_1310584724.jpg

Pozdrawiam.

wszystkie kombinacje sprawdzone :slight_smile: sam zasilacz, sama bateria… mono i stereo, laptop pokazuje zasilanie tylko nie rusza procesor płyta główna czy co tam… nie znam sie na tym. zawsze jak się włącza to każdy komp 'mieli" u mnie tego “rzęchu” brak, odczytuje i piłuje cd-rom ale nic poza tym