Nie mogę uruchomić laptopa

(Tblinski) #1

Witam, mam problem z prawidłowym odpaleniem laptopa. Laptop został wyłączony "ręcznie" przyciskiem włącz/wyłącz, były odpalone programy/przegladarki internetowe. Przy próbie włączenia laptopa zapala się światełko zasilania, podświetla się touch pad, ale nic nie "mieli" jak zwykle przy włączaniu laptopa - na ekranie nic się nie wyswietla. Istnieje możliwość włączenia laptopa "domowym" sposobem czy muszę udać sie do jakiegoś serwisu. Dziękuję za pomoc, pozdrawiam

(sebros) #2

Odepnij kabel zasilający, wyciągnij baterię, poczekaj minute, włóż baterię podepnij kabel i spróbuj go odpalić...

(Tblinski) #3

dalej to samo :frowning:

(Azi) #4

A bez baterii - sam zasilacz ?

(adam9870) #5

Masz drugi monitor, np. panel LCD? Podłącz laptopa do monitora poprzez D-Sub i sprawdź jak będzie http://obrazki.elektroda.pl/1667547600_1310584724.jpg

Pozdrawiam.

(Tblinski) #6

wszystkie kombinacje sprawdzone :slight_smile: sam zasilacz, sama bateria.. mono i stereo, laptop pokazuje zasilanie tylko nie rusza procesor płyta główna czy co tam... nie znam sie na tym. zawsze jak się włącza to każdy komp 'mieli" u mnie tego "rzęchu" brak, odczytuje i piłuje cd-rom ale nic poza tym