Nie mogę uruchomić NFS Rivals

Jak w temacie. Błąd:

Mam najnowszego DirectX (pobierałem z waszego portalu, bez asystenta pobierania). Nie pomaga. Sterowniki do grafiki od Lenovo najnowsze.
Jakieś rady? Nastawiłem się na tą grę bardzo, a nie działa :frowning:
Pozdrawiam :slight_smile:

Eh, odinstaluj najnowszego i zainstaluj po kolei od wersji 9.0, to stara gra i czasami takie coś pomaga.

A jaką masz grafikę na tym lapku?

Dzięki, czyli po kolei 9, 10, 11 i 12?

Intel HD 3000 (zintegrowaną)

Sterowniki do Intela powinien Windows pobrać, więc tutaj najwyżej coś ze sterownikiem…
Tak, ja bym najpierw wgrał 9, a potem aktualizował do 11.
Aczkolwiek, we właściwościach (prawy przycisk myszy) powinna być gdzieś opcja zawansowane z możliwością dodania argumentu " -RenderDevice.Dx11Enable 0". Niektórym osobom to pomaga.

W lokalizacji skrótu mam:

"D:\Program Files\Need for Speed - Rivals\NFS14.exe"

Jak dodac ten argument?
Tak:

"D:\Program Files\Need for Speed - Rivals\NFS14.exe" -RenderDevice.Dx11Enable 0 

?
Czy inaczej?

Ja mam siódemkę…

Z 7 nie pomogę Ci, nie pamiętam jak tam się to robiło, ja z XP na 8 i zaraz 10 wskoczyłem. :wink:

Sterowniki do GPU mam ze strony Lenovo, tak chyba najlepiej? :thinking:
No ale ściągam te DirectXy, zobaczymy co będzie

A z tym argumentem mógłbyś mi pomóc?:

Instalacja DirectX-ów od 9.0c do 11 nie pomogła.
Inne pomysły?

Chcesz na integrze uruchomić tą grę?

Owszem, nie da się?

no… już w 2013/2014 mieli problemy aby to działało :slight_smile:

Jest filmik jak komuś się udaje, ale ja bym nie instalował sterowników z nieznanego źródła

Masz tutaj sterowniki ze strony intela, znajdź które potrzebujesz

W sumie, w tej sytuacji bym chyba odpuścił 30 FPS na Ultra LOW i w wyścigówce (zręcznościowej)… coś nie halo. :wink:

Minimalne:
AMD Radeon 3870, NVIDIA GeForce 8800 GT, IntelHD 4000 lub lepsza

Nie mogła bo dla 7, to 10 i 11 są niedostępne poza dziwnymi modyfikacjami (unikaj bazy programów komputer świat, bo pod instalator 10/11 mogą mieć podpięte wszystko).

Poza tym link w bazie dp prowadzi do wersji 9.0 „c” z ostatnimi łatkami z 2010 (czyli te co zalecił Marcin).

Upps… to zmienia sprawę. Temat do zamknięcia, zostanę na MW 2005 :wink: