Nie moge uruchomić normalnie systemu

Witam

Mam problem z komputerem. Po uruchomieniu komputera wszystko się ładuje i podczas napisu windows xp proffesional komputer cały czas się ładuje i nic się nie dzieje. Włączyłem komputer w trybie awaryjnym i przywróciłem system, ale po ponownym uruchomieniu komputera jest to samo. Co mam zrobić? Proszę o pomoc.

Instalowałeś coś, po czym zaczęło się tak dziać ? Czy nagle ?

To się zaczeło tak nagle. A zapomniałem dodać ,że jak włączam komputera to wiatrak z zasilacza wydaje taki dzwiek bardzo głośny. Trudno to opisać. Po jakimś czasie jest normalnie.

Co do wiatraka to wyjmij go z zasilacza i nasmaruj. Jak nie będziesz wiedział jak to napisz albo na gg albo tutaj.

Co do głównego problemu to zapytaj się, czy logi wykonany w trybie awaryjnym (jeżeli możesz w tym trybie uruchomić system) będą wystarczające do sprawdzenia. Jak tak to tu masz instrukcje jak wykonać owe logi.

otl-gmer-rsit-dds-inne-instrukcje-t370405.html

Co do wiatraka to bym raczej prosił o wytłumaczenie bo się zabardzo na tym nie znam. Co do tych logów mam wykonać logi z

OTL, GMER, RSIT??

Smarowania wiatraka wygląda następująco. Wyciągasz zasilacz z komputera, rozkręcasz go i wyjmujesz go z obudowy. Jeżeli kable od wiatraka są przylutowane na płycie to musisz uważać, aby ich nie urwać. Na wiatraku z jednej strony powinna być naklejka z informacjami takimi jak napięcie, natężenie, producent itd. Odklejasz delikatnie tą nakleję i Twoim oczy powinna się ukazać ośka od silnika wiatraka. Musisz jednocześnie uważać, aby nie wypadło z tej dziurki pewne zabezpieczenie. Najlepiej nie przechylaj go do góry nogami, gdy nie ma naklejki. Bierzesz jakiś olej (nie do pieczenia, lecz do smarowania), najlepiej rzadszy i wpuszczasz dosłownie kropelkę do tej dziurki. Obróć piórkami wiatraka kilka razy, nie szybko, aby smar się rozszedł i zaklej naklejkę z powrotem. Zamontuj, złóż i odpal. Przy okazji wyczyść zasilacz w środku z kurzu.

Czy ten wiatrak mógł mieć coś wpływ na uruchamianie się systemu?

Jeżeli wiatrak “charczał”, to znaczy, że silnik miał opory podczas wykonywania swojej pracy, a jeżeli miał opory to brał więcej prądu. Jednak różnice napiąć są minimalne, chociaż, przy czułym i niezbyt wydajnym i dobrym zasilaczu mógł mieć wpływ, ale naprawdę niewielki.

A skąd takie pytanie ? Czyżby po konserwacji wiatraka zaczął uruchamiać się normalnie ?

To nie jest wiatrak od zasilacza lecz od radiatora. Nie wiem co mam z tym zrobić. Jakieś rady??