Nie mogę uruchomić odtwarzacza YouTube

Witam.

Głupi problem. Nie mogę uruchomić odtwarzacza na YouTube. Pisze abym uaktualnił Flash Player na 10. rzeczywiście PPM i jest 9-wiatka.Po instalacji Adobe Flash Player 10.1 (instalacja przebiegła pomyślnie) nic się nie zmieniło. Nadal jest 9 a nie 10. O co chodzi?

Proszę o pomoc!

Nie umiem odinstalować wersji 9 bo jej w wykazie programów czy wtyczek nie ma…

Pozdrawiam.

A pobrałeś instalator Flasha odpowiedni dla twojej przeglądarki?

Bo instalator Flasha dla IE nie uaktualni ci go na Firefoxie i na odwrót…

Drugie pytanie to czy zrestartowałeś system po instalacji nowszego Flasha?

Miałem tak że jak uaktualniłem Flasha na Firefoxie to na IE wciąż była stara wersja a jak uaktualniłem wreszcie też na IE to IE dalej mi pokazywało że mam starą wersję aż do ponownego uruchomienia kompa.

Wszystko zrobiłem tak jak piszesz. Zawsze restartuje. Problem nadal istnieje. Problem w tym że pojawiło się to samoistnie. Jeszcze parę godzin wcześniej oglądałem film na YouTube. Czytał o tym w necie ale niewiele wiadomo. Odinstalowałem również flasha specjalnym programem ale nic nie dało :frowning:

Tylko, że to nie możliwe, bo musi działać.

Przeglądarka najnowsza? , spróbuj może doinstalować jeszcze Adobe Shockwave Player 11.5.9.615 , chociaż jeżeli Ci wcześniej działało , to to pewnie nie ma znaczenia. Dziwne.

A jednak możliwe!

I nie znalazłem innego wyjścia z tej sytuacji jak - PRZYWRÓCENIE SYSTEMU. I problem znikł.

Jeśli ktoś ma IE to nie ma problemu. Adobe wypuścił programik deinstalacyjny do Flash Playera. Sprawdzałem działa. Na Firefox można o tym zapomnieć.Nie działa.I nie da się zaktualizować Flash Playera! Trzeba usunąć starszą wersję i zainstalować wtedy dopiero nowszą. Pisze tak nawet na stronie Adobe.

Dzięki za pomysły i do następnego problemu…

Pozdr.