Nie mogę uruchomić odtwarzacza YouTube

(wopiga) #1

Witam.

Głupi problem. Nie mogę uruchomić odtwarzacza na YouTube. Pisze abym uaktualnił Flash Player na 10. rzeczywiście PPM i jest 9-wiatka.Po instalacji Adobe Flash Player 10.1 (instalacja przebiegła pomyślnie) nic się nie zmieniło. Nadal jest 9 a nie 10. O co chodzi?

Proszę o pomoc!

Nie umiem odinstalować wersji 9 bo jej w wykazie programów czy wtyczek nie ma...

Pozdrawiam.

(scripter1) #2

A pobrałeś instalator Flasha odpowiedni dla twojej przeglądarki?

Bo instalator Flasha dla IE nie uaktualni ci go na Firefoxie i na odwrót...

Drugie pytanie to czy zrestartowałeś system po instalacji nowszego Flasha?

Miałem tak że jak uaktualniłem Flasha na Firefoxie to na IE wciąż była stara wersja a jak uaktualniłem wreszcie też na IE to IE dalej mi pokazywało że mam starą wersję aż do ponownego uruchomienia kompa.

(wopiga) #3

Wszystko zrobiłem tak jak piszesz. Zawsze restartuje. Problem nadal istnieje. Problem w tym że pojawiło się to samoistnie. Jeszcze parę godzin wcześniej oglądałem film na YouTube. Czytał o tym w necie ale niewiele wiadomo. Odinstalowałem również flasha specjalnym programem ale nic nie dało :frowning:

(Lost World) #4

Tylko, że to nie możliwe, bo musi działać.

Przeglądarka najnowsza? , spróbuj może doinstalować jeszcze Adobe Shockwave Player 11.5.9.615 , chociaż jeżeli Ci wcześniej działało , to to pewnie nie ma znaczenia. Dziwne.

(wopiga) #5

A jednak możliwe!

I nie znalazłem innego wyjścia z tej sytuacji jak - PRZYWRÓCENIE SYSTEMU. I problem znikł.

Jeśli ktoś ma IE to nie ma problemu. Adobe wypuścił programik deinstalacyjny do Flash Playera. Sprawdzałem działa. Na Firefox można o tym zapomnieć.Nie działa.I nie da się zaktualizować Flash Playera! Trzeba usunąć starszą wersję i zainstalować wtedy dopiero nowszą. Pisze tak nawet na stronie Adobe.

Dzięki za pomysły i do następnego problemu...

Pozdr.