Nie mogę uruchomić synchronizacji w Google Chrome - hasło

Witam, mam taki problem, że nie mogę uruchomić synchronizacji w Google Chrome.

google-chrome.jpg

Pojawia się komunikat, że dane są zaszyfrowane za pomocą hasła i abym wprowadził to hasło. Tak też czynię i potem pojawia się:

google-chrome2.jpg

Nie można użyć wprowadzonego hasła, ponieważ dane są już zaszyfrowane za pomocą hasła.

Na 100% wpisuję poprawne hasło, zresztą to oczywiste, gdyż 1 etap konfigurowania przeszedłem A gdy specjalnie wpisuję jakieś inne hasło, to oczywiście pojawia się, że jest błędne.

Dla sprawdzenia zmieniłem też sobie hasło na koncie i wpisałem to zmienione. Ale niestety, zatrzymuje się na tym samym etapie co wcześniej.

Do drugie hasło to nie jest to samo, co hasło do konta Google. Jeżeli tu coś ustawiłeś i nie pamiętasz to pozostaje Ci tylko reset synchronizacji.

Aha, a ja myślałem, że to jest to samo hasło. Ok, dzięki, no niestety hasła nie pamiętam na to, zatem zresetowałem sobie synchronizację. Na szczęście nie utraciłem danych, gdyż przed tym pytaniem o hasło był pierwszy etap. Czyli zalogowaniu się do konta Google w celu synchronizacji przebiegła konfiguracja i moje dane zostały zaimportowane. Po resecie synchronizacji straciłem je z serwera, ale nie z przeglądarki, więc po resecie i już bezbłędnym i całkowitym zalogowaniu się, z powrotem wysłały się na serwer :slight_smile: