Nie mogę uruchomić vcredist


(Kobra Games) #1

Tak jak w temacie mam problem taki iż gdy próbuję uruchomić vcredist nic się nie dzieje.

(Jeśli post jest w złym dziale z góry przepraszam i proszę o przeniesienie.)


(Bogdan_G) #2

@kapix12PL siebie lubi w swoim poście, a niewiele napisał, a za to powinien siebie znielubić…

Podaj trochę informacji, jaki system, jakie masz błędy w podglądzie zdarzeń, jakieś screeny, co za vcredist i skąd, czy to instalator offline, czy online i tam tam takie opisy problemu.

Dział, to odpowiedniejszy “Problemy z oprogramowaniem”, ale to już moderator odpowiednio Cię “polubi”, jak zechce, chyba, że zgłosisz i poprosisz o przeniesienie. Na razie to nie wiadomo, czy pecha masz, błąd systemowy jakiś, czy nawet wirus Ciebie nie prześladuje.

Dodam - próbowałeś uruchomić instalator jako administrator z prawego przycisku myszy?


(Kobra Games) #3

System operacyjny to windows 8.1. Błędów żadnych nie ma po prostu nic się nie dzieje i jest to instalator offline.Vcredist to dokładniej Visual C++ Redistributable for Visual Studio 2015 od Microsoftu i tak mam z większością plików od tej firmy.

Również próbowałem uruchomić instalator jako administrator z prawego przycisku myszy


(KAZDAN63) #4

WIN+R

SERVICES.msc

Instalator Windows ?


(Bogdan_G) #5

Pobierałem na XP i na win 7 od DP z bezpośrednich linków 32 bitowy ten visual do obsługi programów x86. Instaluje się na dysku i działa bezbłędnie. http://www.dobreprogramy.pl/Visual-C-2015-Redistributable,Program,Windows,65422.html

Czy nie używasz jakiegoś tuneup, czy jakichś ustawień AV do “psucia” pobieranych instalatorów?


(Kobra Games) #6

Używam Avg pc tuneup. Odinstaluje i zobaczę co dalej.

Niestety nic to nie dało.

Czy po formacie by wszystko raczej działało??


(Bogdan_G) #7

Zostaw format w spokoju, pozbądź się problemów.

Odinstalowanie tuneup nie wystarcza. Trzeba z rejestru sprzątnąć wszystkie zmodyfikowane wpisy, by przywrócić domyślne systemowe. Użyj programu regseeker http://www.dobreprogramy.pl/RegSeeker,Program,Windows,12055.html

Może być nawet wersja portable z linków bezpośrednich. Po odinstalowaniu tuneup, najlepiej programem dokładnie usuwającym pozostałości - może być soft4boost any uninstaller, porównywalny z total uninstallem, lepszy od revo i darmowy, - jeszcze uruchomisz regseeker, ustawisz polski, w wyszukaj w rejestrze wpiszesz tuneup i po wyszukaniu na dole będzie zaznacz wszystko, obok akcja - usuń zaznaczone. Program robi backupy, żeby bezpiecznie przywracać, dlatego jest bezpieczniejszy od ręcznego grzebania w rejestrze.

Potem pobierania już nie będzie co psuć.


(Kobra Games) #8

Niestety nie mogę uruchomić tych programów pisze mi odmowa dostępu.

odmowa dostępu.jpg


(Bogdan_G) #9

Pobierz avg tuneup remover z tej strony i odinstaluj. https://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=http://www.tune-up.com/support/%3Farticle%3D2fe8592e01c2415bbe9731188f90720c&prev=search


(Kobra Games) #10

Niestety nic to nie daje.

 


(Bogdan_G) #11

Co nic nie daje? Pisz konkretniej, bo nic nie wiadomo, czy antywirus Ci blokuje instalowanie programów, czy wirus jakiś. Bo w przypadku tuneup to często nie wystarczy odinstalowanie, trzeba jeszcze usunąć zmodyfikowane przez tuneup ustawienia w rejestrze i przywrócić domyślne systemowe. Nawet chodzi o tą nienaruszalną niby, zakładkę tuneup w podglądzie zdarzeń.

Sprawdź, czy nie masz infekcję. Pobierz RogueKiller i uruchom jako administrator. Tego się nie instaluje. Wykonaj skanowanie. Tyle wystarczy, żeby uruchomić skanowanie. Powstanie raport ze skanowania. Zawartość raportu zapodaj na wklej.to i tutaj daj linka. Samo użycie programu z opcji skanowanie, zatrzymuje szkodliwe procesy, nawet, gdy się jeszcze nic nie usuwa. Jak Ci potem każą usuwać, to będziesz usuwał. Gdy każą wykonać logi FRST, też będziesz to robił. Gdy log z RogueKillera wskaże infekcję, to nawet nie czekaj i użyj FRST - trzy wymagane logi.

 


(Kobra Games) #12

Nic to nie daje antywirusa nie mam odinstalowałem może to wirus nie wiem.Robiłem skan tym RogueKiller.

Przesyłam rejestr.

rejestr.txt


(Bogdan_G) #13

Masz problem i to niejeden. wirusy, szkodniki. RogueKiller wykrywa wierzchołek góry lodowej. Teraz zastosuj się do tych zaleceń - http://forum.dobreprogramy.pl/farbar-recovery-scan-tool-raport-obowiazkowy-478727t.html

Potem czekaj na specjalistę.


(Kobra Games) #14

Wielkie dzięki Bogdan_G

I tak miałem w planach format komputera więc raczej tak rozwiąże ten problem.


(Bogdan_G) #15

Albo i nie, jeśli masz infekcję w rozruchowym. Nie uciekaj w nową instalację systemu i nawet pełny format, chyba, że musisz, bo system nie tegos amigos legal. Wpisz w google - wirus po formacie. Nie zawsze jest tak, jak się chce, a w logu 2 z RogueKiller pokazuje, że coś się złego dzieje w MBR.


(Kobra Games) #16

Mam kolejne błędy nie mogę ściagać plików .exe pisze nieznany błąd sieci.