Nie moge uruchomic Windows Media Center w HP

Zakupiłem laptopa używanego na allegro HP dv2115 ea i okazało się że trzeba aktywować Windowsa. :frowning:

Dzwonię do Microsoftu i próbuję aktywować Windowsa Media Center Edition 2005 ale w 3 kroku nie generuje numeru ID. :o

Nawet jakiś inżynier z Microsoftu próbował mi coś tam pomóc zmieniając w trybie awaryjnym jakiś wpis w rejestrze ale nic z tego.

Nie mam niestety płyty Recovery a serwis HP to kwota bagatelka 300 zł. Czy ktoś jest w stanie pomóc mi w odpaleniu Windowsa, który domaga się aktywacji

której i tak nie można przeprowadzić.

Może ktoś posiada taki sam laptop i przesłałby mi płyty Recovery?

Za wszelką pomoc z góry dziękuję. :smiley:

nie wiem jak to jest z twoją wersją windowsa ale serwis hp płyty do laptopów z vistą wysyła za darmo więc zadzwoń i zapytaj :slight_smile:

Dzięki za dobre chęci ale już poradziłem sobie dzięki płytce Recovery od innego laptopa HP z serii Pavilion. :smiley:

Tutaj muszę pochwalić HP za aplikację Backup & Recovery, i w ogóle wsparcie oprogramowania, super. =D>

Nie mogę jednak pochwalić serwisu HP, który zażyczył sobie 300 zł za reinstalację systemu. Za te pieniądze miałbym nowy system. [-X

Oczywiście że laptop nie jest nagwarancji i w dodatku nie z Polski i dlatego, ale… :x

Pozdrawiam wszystkich na forum i polecam laptopy HP.