Nie moge uruchomić windowsa ani go zainstalować od nowa!

Witam!

Mam tragiczny problem iż nie wiem co się stało ale dziś rano nagle przestał mi działać poprawnie laptop. Zainstalowany Windows 8 jest oryginalny, bład jest następujący:

-Windows sie włacza jest okienko typowe startowe nagle występuje bład i nadchodzi “naprawa systemu” która wygląda tak że jest czarny ekran z kursorem

-Próba zainstalowania Windowsa od nowa, wybieram język, klikam zainstaluj system, pojawia się komunikat “instalator rozpoczyna prace…” który trwa i trwa nic się nie dzieje

-próbowałem coś przez wiersz poleceń który tylko się włącza wciskając “shift+F10” przy owym komunikacie “instalator rozpoczyna pracę…” plus dodatkowo mam ,nie wiem jak to możliwe, ale pisząc jakieś polecenia występują koreańskie znaczki i za kija nie wiem co na to poradzić.

-przez bisoa próbowałem też cos pozmieniać lecz nic nie dało

-tryb awaryjny sprowadza mnie spowrotem do “instalator rozpoczyna prace…” tak jak reszta poleceń które się znajdują na oknie z trybem awaryjnym

błagam o pomoc i przepraszam ze pisze chaotycznie lecz siedze już kilka godzin nad tym i nerwica mnie łapie. Powtarzam błagam o pomoc

A instalujesz tego Windowsa z jakiegoś nośnika (pendrive/DVD), czy z ukrytej partycji. Jeżeli to ostatnie, to sprawdziłbym na twoim miejscu dysk twardy, jakimś programem uruchamianym z płyty.

no już próbowałem ten samsung recovery solution 5 i nic z płyty instalować 7 też nic teraz zrobiłem pen drive z windowsem xp. Jest wykrywany lecz znowu po każdej wybranej opcji sprowadza mnie do okienka głównego windows 8 z napisem “naprawianie systemu” czyli czarny ekran i kursor. a jak sprawdzić dysk? proszę o jakieś linki itd. Poprostu mam dość szukania tych wszsytkich rzeczy. Więc jeśli można prosić to super!

Jeżeli masz możliwość podpiąć dysk pod inny komputer to wystarczy program HD tune ( skan powierzchni + dane z zakładki Health).

Jeżeli nie, to z płyty MHDD lub HDD Regenerator. Tym drugim programem w wersji testowej możesz przeprowadzić tylko test dysku.