Nie mogę uruchomić wyścigów w NFS World

Ściągnęliśmy grę NFS World i niestety nie mogę uruchomić żadnej rozgrywki w trybie multiplayer.

Dojeżdżam autem do ikony uruchamia mi się okno z wyszukiwaniem graczy i tak mogę czekać i czekać.

W tym samym czasie kolega na innym kompie gra bez problemów.

Czytałam trochę na necie na ten temat,ale ogólnie nie wiele jest info.

Piszą niby ,że to problem z netem może być. Tylko jaki problem?

Mam WIN 7 Ulimate 64bit

internet to neostrada 20

Jakie masz łączę? aby grać w need for speed world potrzebne jest minimum 512 kbps aby grać rozgrywki multiplayer. Jeżeli masz poniżej tego nie będziesz mógł grać trybów wieloosobowych i będziesz bardzo długo czekał na ich wczytanie. Ja mam internet 6Mb/s i wszystko ładnie się wczytuje.

a może ma po prostu szybszy internet. To też zależy od komputera minimalne wymagania:

Do poprawnego działania Need for Speed World, potrzebny jest komputer spełniający podane poniżej minimalne wymagania systemowe:

Windows XP (SP3)

Procesor - Intel® Pentium® 4(HT) @2.4 GHz

Pamięć - 1.0 GB RAM

Dysk twardy - 2.0 GB

Karta graficzna - NVIDIA® GeForce® 6800, ATI Radeon™ X1300 lub Intel® GMA 950 (Lista obsługiwanych urządzeń znajduje się w punkcie “7. Rozwiązywanie problemów”)

Karta dźwiękowa - zgodna z DirectX 8.1

DirectX - w wersji 9.0c

Połączenie sieciowe - sztywne łącze/DSL 128 kbps

Tryb wieloosobowy w sieci - sztywne łącze/DSL 512 kbps kablowe/DSL; 2-8 graczy

Urządzenia peryferyjne - klawiatura, mysz, obsługiwane kontrolery gier

Zalecane karty graficzne: ATI Radeon™ X1800 XT 512MB lub wyższe; NVIDIA® GeForce® 8600 GT 256MB lub wyższe.

Wersje wymienionych układów stosowane w laptopach mogą działać, ale nie są obsługiwane. Konieczna może być aktualizacja sterowników do karty graficznej i dźwiękowej.

Windows Vista (SP2)/ Windows 7

Procesor (Vista/Windows 7) - Intel® Core™2 Duo @ 1.8GHz

Pamięć - 2.0 GB RAM

Dysk twardy - 2.0 GB

Karta graficzna - NVIDIA® GeForce® 7600, ATI Radeon™ HD serii 2000, Intel® GMA 950 lub wyższe

Karta dźwiękowa - zgodna z DirectX 8.

DirectX - wersja 9.0c

Połączenie sieciowe - sztywne łącze/DSL 128 kbps

Tryb wieloosobowy w sieci- sztywne łącze/DSL 512 kbps; 2-8 graczy

Urządzenia peryferyjne - klawiatura, mysz, obsługiwane kontrolery gier

Zalecane karty graficzne: Windows Vista/Window 7 - NVIDIA® GeForce® 8600 lub wyższe; ATI Radeon™ HD 2600 lub wyższe.

Wersje wymienionych układów stosowane w laptopach mogą działać, ale nie są obsługiwane. Konieczna może być aktualizacja sterowników do karty graficznej i dźwiękowej.

WAŻNE: do korzystania z funkcji Dolby Axon VOIP Chat wymagany jest mikrofon (lub słuchawki z mikrofonem). Powinny działać wszystkie standardowe urządzenia z wtyczką 3.5mm lub USB.

Ja mam Neostradę 20Mbit.

komp:

Win 7 ultimate 64bit

płyta główna GA-890GPA-UD3H

procesor AMD Phenom II X2 545 3 Ghz

karta graficzna Radeon 6770

dysk Samsung 500 giga

pamięci Goodram 4 giga 1333

Czasem to wina serwerów od NFS, spróbuj jutro

Ale ja już tak próbuję kilka dni i jeszcze ani razu nie udało mi się dołaczyć.

Jak długo grasz w need for speed world? Jak się wcześniej to nie zdarzało to czyli że wina serwerów nfsw. Twój komputer wszystkie te wymogi spełnia i możesz spokojnie odpalać na nim nowsze gry, więc to nie jest jego wina. Po drugie nie ma czegoś takiego jak Neostrada 20Mb/s jest tylko do 20Mb/s podkreślam “do”. Czyli wcale nie musisz mieć tych 20Mb/s możesz mieć nieraz 15, 10 a przy dobrych wiatrach 20Mb/s. W umowie masz napisane maksymalny transfer do 20Mb/s nigdzie nie ma napisane minimalny lub gwarantowany transfer. Obstawiałbym winę internetu. U orange to normalne więc się nie dziw. Wiecznie problemy z netem. Zawsze klientów robili w balona. Wejdź na stronę http://www.speedtest.net/ i podaj download i upload. Ewentualnie jak masz router możesz zresetować jego ustawienia ale nie wiem czy w czymś pomoże, jak napisał @rradek to może też być wina serwerów need for speed world, ale w tym tygodniu nic takiego nie zauważyłem.

Ja wiem że neostradę mam do 20. Teraz jestem w pracy i nie mogę sprawdzić. jak tylko będę mogła podam.

Nie chce mi się wierzy w słaby internet, bo teraz jestem w pracy (hotel) i mamy neo 6,które udostępniamy gościom przez wifi.

Zainstalowałam grę na komputerze pracowniczym i działa bez problemów.

Mamy tu win xp,a komp to totalny złomek:

procek PENTIUM 4 3Ghz

pamięci 2 giga

płyta główna to jakiś stary Asrock

Syn sprawdził i speedtest podaje:

download 18,23

upload 0,88