Nie moge Uruchomić żadnego Programu (Vista) POMOCY!

Witam mam problem z odpaleniem jakiej kol wiek aplikacji na systemie Windows Vista. wyskakuje taki błąd

http://imageshack.us/photo/my-images/71 … ta121.png/

Proszę o pomoc :slight_smile:

Spróbuj odinstalować całkowicie Warcrafta poprzez zewnętrzne programy np. Revouninnstaler. A jeśli to nie da to zainstaluj wtedy jeszcze raz Warcrafta i wtedy sprawdź czy zadziała.

no nie chodzi mi tu konkretnie o warcrafta ale o wszystkie programy podałem taki przykład ponieważ akurat miale screen tego błędu 8 na pulpicie :slight_smile:

nie mogę uruchomić żadnego ściągniętego programu ,ani żadnego narzędzia administracyjnego występuje taki sam błąd, mogłem wczesniej napisac… :?

To spróbuj wykonać podstawowe czynności takie jak przeczyszczenie komputera CCleanerem, powyłącznie wszystkich zbędnych usług, które uruchamiają się wraz ze startem systemu (Ccleaner też ma tę funkcję). Być może spróbuj na chwilę zainstalować inne programy ochronne (antywirus, firewall) albo je wyłaćz na chwilę. Sprawdź może to choć troszkę pomoże.

już się biorę do roboty ;D

Dodane 07.07.2011 (Cz) 15:43

to samo co w przypadku warcrafta nawet instalatora nie mogę odpalić nic nie pomogło…

ColorXpression ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

no fakt juz poprawiono :wink:

Dodane 07.07.2011 (Cz) 21:41

już znalazłem przyczynę… napisze mi ktoś jak mogę zwrócić sobie Prawa Administratorskie ? ;]

tu jest problem, ponieważ nie mogę utworzyć żadnego konta, ani nie wejść nawet na aplet Konta użytkowników :frowning:

w konta użytkownika nic , a jak wchodze w cos innego np narzedzia aministartora to pojawia sie podobny blad co do tego z wc3 tylko z inna sciezka… ;/