Nie mogę usówać plików avi z mojego dysku

próbowałem usunąć plik avi z mojego komputera. niektóre idzie usunąć normalnie a niektórych nie idzie nawet w systemie awaryjnym co mam robić ??

totalcommander a jak to nie pomoże to z poziomu dosa,jeśli masz XP to wyłacz na wszelki wypadek przywracanie systemu.

Witam,

POCZYTAJ.

Witam.

Niektórych plików z dysku po prostu nie da się usunąć pod Windą XP (niewspominam już starszych wersji). Goście z Microsoftu tak zakręcili ten system że wyrabia takie cuda jak tobie. Jeżeli nie moązesz go usunąć nawet spod linii komend to pomocne może okazać się zrestartowanie systemu, lub defragmentacja dysku (chociaż nie jest to udowodnione). Wiem o tym problemie duzo bo sam taki cyrk na własnym sprzęcie już przeżywałem, teraz mam sp2 i takie żeczy dzieją się bardzo żadko.

Ten pomysł z Total Commanderem też nie jest zły, ale w niektórych przypadkach nie da rady.

Nie chcę cię zamartwiać ale jak miałem takie problemy z usuwaniem jakis plików to za parę tygodni z niewyjaśnionych przyczyn padł mi dysk…

I jeszcze jedno: jeżeli masz na dyskach system plików FAT32 lubi inny niż NTFS (mowa tu o dyskach pod windowsa) to przyda ci się format i konwersja na NTFS. A jeżeli i to nie pomoże, lub masz już NTFS - to ja polecałbym format.

Alternatywnie do tego, co podał maniooo

podaję sposób nieco inny, ale też skuteczny! :slight_smile:

http://www.divx.howto.pl/modules.php?na … age&pid=44

Nie wprowadzaj w błąd :o

Poprostu brak komentarza slafur :roll: