Nie mogę ustawiać w grach najwyższej rozdzielczości

Witam.

Posiadam kartę graficzną - Radeon HD 4870 x2. Procesor 4 rdzeniowy Phenoma II x4 940 . 4 giga ramu. W grach gdy chce ustawić najwyższa rozdziałke, to albo po jej ustawieniu wychodzi mi z gry, albo nie mogę uzyskać full screena tylko gra pojawia się w okienku. Jest tak chociażby z gra Warcraft 3 Frozen Throne. Najwyższą rozdzielczością jest tam 1600 na 1200. Po ustawieniu tej rozdzielczości, wychodzi mi z gry do pulpitu. Innymi przypadkami, z którymi się spotkałem są nowsze gry, gdzie chce ustawić rozdzielczość pod mój monitor 21,5 cala - 1920 na 1080 i historia się powtarza. Nie dzieje się tak w przypadku wszystkich gier. Dodam, że sterowniki mam najnowsze ze strony producenta. Pozdrawiam

Kombinacja klawiszy /Alt+Enter/ przy uruchamianiu gry wyłącza tryb okienkowy (jeżeli pomyliłem skrót proszę o poprawę). Okienkowe granie jest już od dawna i zdarza się to od dnia pierwszej gry Dx10. Przykładem może być Assasin’s Creed I który bardzo często włączał się w okienku. Co do Warcraft 3 to nie wiem co może być przyczyną… spróbuj zainstalować grę od nowa.

Jaki masz system operacyjny i ile bit?

Tą kombinacje znałem ale w tym przypadku nie działa :(. A mam Windows 7, 64bity