Nie moge ustawić większej rozdzielczości w Windows 7

Witam. Mam następujący problem.

Niedawno przeszedłem z Windows Vista na Windows 7. Otóż na windows 7 moge ustawić rozdzileczość max. 1680-1050, a na viscie mogłem ustawić większą.

Posiadam monitor Samsung T200HD z tunerem TV i karte graficzną GeForce 9400GT 512mb. Co mam zrobić aby ustawić większą rozdzielczość???

Próbowałem to zrobić tak ale wyskakuje potem jakiś błąd NVIDIA Control Panel-------->zakładka Dispłay--------->Change resolution---------->Add resolution------------>Create Custom resolution

Aha dodam jeszcze że mam zainstalowane najnowsze stery do karty graficznej i monitora.

No właśnie, to nie błąd tylko w ostatniej pozycji “Create Custom Resolution” po prostu ustaw pożądaną rozdzielczość. Jeśli nie ma tam wyboru większej niż byś chciał, to nic nie poradzisz.

Dla tego monitora (bo to jest 20" tak?) najwyższą rozdzielczością jest 1680x1050 czyli wszystko jest w porządku.

No to pomyślności! Sprawdź jeszcze częstotliwość odświeżania i ustaw najwyższą dla tego monitora. Rozumiem, że temat zakończony?

1680 x 1050 to rozdzielczość natywna tego monitora.

Nie da się podać monitorowi rozdzielczości większej niż natywna gdyż i tak będzie ona przeskalowana, więc nie bardzo widzę sens.