Nie mogę usunąć Comodo FireWall PRO!

Witam.mam problem z wywaleniem comodo z dysku. Niby do odinstalowałem z dodaj/usuń programy, czyściłem rejestr 2x programami CCleaner i RegSupreme PRO. I nadal działa :confused: Screen :

b769fc27679b5830m.jpg

Log z HiJackThis’a :

http://www.wklejto.pl/9088

Na pasku Tray nadal masz ikonkę Comodo ?

Pobierz i zainstaluj program Revo Uninstaller.

Uruchom tryb awaryjny (naciskaj klawisz F8 przed rozpoczęciem ładowania systemu).

W trybie awaryjnym odinstaluj programem Revo zaporę Comodo. Dodatkowo usuń wszystkie wpisy dotyczące Comodo, jakie znajdzie Revo. Uruchom tryb normalny i sprawdź.

nie w tray’u nie mam nic.

P.S Kurczę może trochę głupie pytania zadaje ale boję sie odpalić tryb awaryjny bo mam bardzo ważne rzeczy na kompie.

Miałem ten sam problem. Revo uninstaller nie pomagał ani żąden cleaner rejestru. Zrób tak:

Otwórz Notatnik i wklej to w niego:

net stop winmgmt

CD C:\WINDOWS\system32\WBEM

RD /S /Q Repository

net start winmgmt

potem zapisz plik jako,zanzaczasz wszystkie pliki i nazwa pliku fix.bat. POtem uruchamiasz a jak skończy to uruchamiasz ponownie komputer. No i murowane że nieświeże dane znikną.

A w ogóle w menadżerze zadań wykrywa Ci procesy Comodo(wiem że na pewno jednym jest cfp.exe, czy są inne o nie wiem)?

Poza tym popatrz/poczytaj/zastosuj się do posta seba86mu.

Ludzie nie dawajcie nowym topiców.Napisałem fix,który działa w 100% więc nie ma potrzeby sprawdzania innych metod.

Co do Revo Uninstallera to wybierz tryb Zaawansowany, który ma możliwość usuwania bardzo wielu pozostałości, lecz sprawdź, jakie pliki program podaje do usunięcia!

Ludzie nie dawajcie nowym topiców.Napisałem fix,który działa w 100% więc nie ma potrzeby sprawdzania innych metod.

Jedynym skutecznym sposobem usuniecia Comodo,jest odinstalowanie poprzez ponowne uruchomienie pliku instalacyjnego (tego samego

który posłużył do jego zainstalowania).

Nastepnie po restarcie ,należy usunąć pozostałości wpisów w rejestrze przy pomocy programu:jv16power tools 1.3(wersja darmowa),która jest na DP.

Należy wejść w Opcje rejestru/wyszukać Comodo/teraz wchodzimy w Dostosuj usuwanie(na dole po prawej)/wybieramy Metoda szczegółowa/naciskamy Znajdż wszystkie/teraz Usuń wszystkie i Zamknij.

To wszystko.

ALLLE Ty ,będziesz musiał (ponieważ już odinstalowałeś} ,ponownie zainstalować ten program i dalej tak jak napisałem.

dzięki za wszelką pomoc. Już nie ma Comodo ;).

Może napiszesz co zrobiłeś, żeby inni, którzy spotkają się z tym samym problemem mięli rozwiązanie.

olek96 to co on mi poradził, :smiley:

To jest znany błąd Centrum Zabezpieczeń i może dotyczyć każdego programu zabezpieczającego ,wydaje się ,że to picasso

1 znalazła rozwiązanie .

http://www.searchengines.pl/Firewall-SP … 00818.html

:idea:

Skromny jesteś :stuck_out_tongue: .