Nie mogę usunąć Comodo FireWall PRO!

(Kamil2993) #1

Witam.mam problem z wywaleniem comodo z dysku. Niby do odinstalowałem z dodaj/usuń programy, czyściłem rejestr 2x programami CCleaner i RegSupreme PRO. I nadal działa :confused: Screen :

b769fc27679b5830m.jpg

Log z HiJackThis'a :

http://www.wklejto.pl/9088

(Seba86mu) #2

Na pasku Tray nadal masz ikonkę Comodo ?

Pobierz i zainstaluj program Revo Uninstaller.

Uruchom tryb awaryjny (naciskaj klawisz F8 przed rozpoczęciem ładowania systemu).

W trybie awaryjnym odinstaluj programem Revo zaporę Comodo. Dodatkowo usuń wszystkie wpisy dotyczące Comodo, jakie znajdzie Revo. Uruchom tryb normalny i sprawdź.

(Kamil2993) #3

nie w tray'u nie mam nic.

P.S Kurczę może trochę głupie pytania zadaje ale boję sie odpalić tryb awaryjny bo mam bardzo ważne rzeczy na kompie.

(Olek96) #4

Miałem ten sam problem. Revo uninstaller nie pomagał ani żąden cleaner rejestru. Zrób tak:

Otwórz Notatnik i wklej to w niego:

net stop winmgmt

CD C:\WINDOWS\system32\WBEM

RD /S /Q Repository

net start winmgmt

potem zapisz plik jako,zanzaczasz wszystkie pliki i nazwa pliku fix.bat. POtem uruchamiasz a jak skończy to uruchamiasz ponownie komputer. No i murowane że nieświeże dane znikną.

(Lukaszk 89) #5

A w ogóle w menadżerze zadań wykrywa Ci procesy Comodo(wiem że na pewno jednym jest cfp.exe, czy są inne o nie wiem)?

Poza tym popatrz/poczytaj/zastosuj się do posta seba86mu.

(Olek96) #6

Ludzie nie dawajcie nowym topiców.Napisałem fix,który działa w 100% więc nie ma potrzeby sprawdzania innych metod.

(Olixxx94) #7

Co do Revo Uninstallera to wybierz tryb Zaawansowany, który ma możliwość usuwania bardzo wielu pozostałości, lecz sprawdź, jakie pliki program podaje do usunięcia!

(Olek96) #8

Ludzie nie dawajcie nowym topiców.Napisałem fix,który działa w 100% więc nie ma potrzeby sprawdzania innych metod.

(abc*) #9

Jedynym skutecznym sposobem usuniecia Comodo,jest odinstalowanie poprzez ponowne uruchomienie pliku instalacyjnego (tego samego

który posłużył do jego zainstalowania).

Nastepnie po restarcie ,należy usunąć pozostałości wpisów w rejestrze przy pomocy programu:jv16power tools 1.3(wersja darmowa),która jest na DP.

Należy wejść w Opcje rejestru/wyszukać Comodo/teraz wchodzimy w Dostosuj usuwanie(na dole po prawej)/wybieramy Metoda szczegółowa/naciskamy Znajdż wszystkie/teraz Usuń wszystkie i Zamknij.

To wszystko.

ALLLE Ty ,będziesz musiał (ponieważ już odinstalowałeś} ,ponownie zainstalować ten program i dalej tak jak napisałem.

(Kamil2993) #10

dzięki za wszelką pomoc. Już nie ma Comodo :wink:.

(Seba86mu) #11

Może napiszesz co zrobiłeś, żeby inni, którzy spotkają się z tym samym problemem mięli rozwiązanie.

(Kamil2993) #12

olek96 to co on mi poradził, :smiley:

(StG 44) #13

To jest znany błąd Centrum Zabezpieczeń i może dotyczyć każdego programu zabezpieczającego ,wydaje się ,że to picasso

1 znalazła rozwiązanie .

http://www.searchengines.pl/Firewall-SP ... 00818.html

:idea:

Skromny jesteś :stuck_out_tongue: .