Nie mogę usunąć dziwnych programów w "Dodaj/Usuń"

Witam! Ostatnio robiłem porządki w komputerze i zdziwiłem się kiedy ujrzałem 2 dziwne programy. Kiedy próbuję usunąć 1 na screenie program pojawia się tylko przez 1 sekundę mała klepsydra przy kursorze, a później cisza i nie wiem co z tym zrobić. Drugi zaś program kiedy biorę usuń wyskakuje mi standardowe okno do de instalacji programu, ale nie jestem pewien czy ten program jest ważny dla systemu więc też go zostawiłem. Jak myślicie co zrobić? Czekam na szybkie odpowiedzi! Pozdrawiam!

Screen:

___aaa84.jpg

W tym oknie nie ma programów “ważnych” dla systemu. Jeśli Ci czymś “podpadają”, to odinstaluj. Jeśli deinstalator systemowy nie daje sobie rady, zastosuj: http://www.dobreprogramy.pl/Revo-Uninst … 12741.html

Ja na Twoim miejscu dodatkowo przeskanowałbym dysk antywirusem i antyspywarem :wink:

Jeśli to nie pomoże ewentualnie poszukaj ręcznie plików i je usuń i wywal CCleaner`em linki do dezinstalatora.

Na twoim miejscu bym je wyrzucił :wink: Gdy systemowi zacznie ich brakować, najwyżej dany składnik się doinstaluje (chociaż te to systemowe, to wątpię).

No i oczywiście to, co powiedział Loleczek231x :wink: