Nie mogę usunąć elementów z kosza

Witam. Kosz jest niby pusty, ale ikonka kosza jest zapełniona. Gdy klikam na ‘opróżnij kosz’ pisze: odmowa dostępu.

Sprawdź czy dysk nie jest zapełniony, lub chroniony przed zapisem,czy nie jest aktualnie używany.

Wchodząc do kosza nie widzę tych plików…

A spróbuj tego :arrow:

usuwanie-plikow-kosza-ktore-nie-chca-sie-usunac-t268972.html

Ewentualnie przejmij na własność :arrow:

http://support.microsoft.com/kb/308421/pl

Nortona nie mialem, a tego pliku w ogole nie widze…

właściwości dysku na którym masz ten kosz >> narzędzia >> Sprawdzanie błędów sprawdź >> zaznacz automatycznie napraw błędy i skanuj dysk i spróbuj odzyskać sektory

>> sprawdź

jak skończy sprawdź kosz

:slight_smile:

Witam. Nie będę zakładał nowego tematu, bo mam taki sam problem i nie wie jak sobie z nim poradzić. Zaczęło się od tego, że miałem pewien pusty folder na dysku i nie mogłem go usunąć. Poczytałem troszkę na forum i usunąłem go za pomocą Unlockera. Ale ten program przeniósł mi go tylko do kosza. I teraz dopiero zaczął się problem. Kosz wygląda na pełny, ale gdy go otwieram nic w nim nie ma. Gdy wybiorę opróżnij to wyskakuje: Nie można usunąć folderu De6GHDSA: Odmowa dostępu Sprawdź czy dysk nie jest zapełniony …itd. Próbowałem już z Trybu awaryjnego kodem: RD /S /Q C:\RECYCLER ale to nic nie daje. Sprawdzałem sposobem Leon$ i tez nic nie pomogło. Już nie wiem co mam robić. Proszę o jakąś pomoc.

Dodane 24.03.2010 (Śr) 21:54

Panowie no pomóżcie mi z tym problemem. Proszę !!