Nie mogę usunąć folderu

Nie mogę usunąć folderu, gdy próbuje usunąć pojawia się taki obrazek mwsnap20110319222243.jpg

Natomiast gdy go próbuje otworzyć pisze tak mwsnap20110319222318.jpg

Domyślam się że folder niby nie istnieje ale jednak go widać na dysku.Próbowałem programem unclocker usunąć, nie dało rady, w trybie awaryjnym również. Ma ktoś jakiś pomysł jak to usunąć?

Dodam jeszcze ze gdy próbuje zmienić nazwę folderu, pojawia się komunikat Jeżeli zmienisz rozszerzenie nazwy pliku,plik może stać się niezdatny do użytku.Czy na pewno chcesz zmienić rozszerzenie? i gdy klikam na ,tak" pojawia się komunikat jak w pierwszym obrazku.

Może to coś bardziej pomoże rozwiązać ten problem?

Spróbuj programu z tej strony: http://www.instalki.pl/programy/downloa … Files.html

Można jakomś darmową alterantywe tego programu? Choć z tego co widzę raczej on też nie da rady.

Ja używam narzędzia FileAssassin, który jest częścią programu Malwarebytes Anti Malware. Skutecznie radzi sobie z każdym rodzajem pliku. Można go też ściągnąć jako niezależny program bez potrzeby instalowania całego Anti Malware. Obydwa programy są bezpłatne.

Niestety ten program również sobie nie radzi ponieważ on usuwa pliki nie foldery. Gdy próbuje za pomocą jego otworzyć folder pojawia się komunikat jak ten drugi.

Dodane 19.03.2011 (So) 23:34

Dodam jeszcze ze gdy próbuje zmienić nazwę folderu, pojawia się komunikat Jeżeli zmienisz rozszerzenie nazwy pliku,plik może stać się niezdatny do użytku.Czy na pewno chcesz zmienić rozszerzenie? i gdy klikam na ,tak" pojawia się komunikat jak w pierwszym obrazku.

Może to coś bardziej pomoże rozwiązać ten problem?

Jeśli chodzi o foldery to spróbuj sztuczkę z WINRAR’em. Podczas tworzenia archiwum z tego folderu zaznacz w opcjach WINRAR’a “Usuń oryginalne pliki po zarchiwizowaniu”. Sprawdź może to zadziała.

Gdy próbuje utworzyć archiwum winrar pokazuje mi się następujący komunikat mwsnap20110319233939.jpg

A ten folder to pozostałość po jakim programie? A gdy próbujesz przenieść ten folder do folderu obok to też wyskakują komunikaty jak w pierwszym poście ?

Ten folder jest wynikiem tego że chciałem nagrać audycje radiową programem Screamer Radio. Tworzy się wtedy automatycznie folder jak nazwa audycji czy tam radia, tylko że w tym przypadku było wiele kropek wpisane przez prezentera w stylu: radiojakiestam…:::gg82372346373287462742:::… oczywiście numer gadu nie jest prawidłowy. Ten folder ,WIDMO" nie jest na partycji systemowej.

Gdy próbuje go przenieść do innego folderu nic się nie dzieje, gdy próbuje wyciąć też nie daje rady, gdy próbuje skopiować go do innego folderu też nic się nie kopiuje.Tak jak by w ogóle nie istniał, lecz no jednak jest.

Zobacz w ten sposób. Panel sterowania -> opcje folderów -> widok -> ODZNACZ użyj prostego udostępniania plików…

teraz PPM na tym folderze -> zakłądka zabezpieczenia i dodaj konto o nazwie “Wszyscy” i nadaj pełne uprawnienia, lub dodaj tam nazwę swojego konta i nadaj pełne uprawnienia - teraz powinien dać się usunąć.

Dodane 20.03.2011 (N) 0:15

Lub Kiilboxem, tu adres http://killbox.net/downloads/KillBox.exe

W opcjach folderów mam tylko ,użyj kreatora udostępniania(zalecane)" odznaczyłem to i gdy wchodzę we właściwości tego folderu w zakładkę zabezpieczenia mam takie coś mwsnap20110320001252.jpg

Killboxem już próbowałem na tyle ile umiałem, ale on działa chyba na podobnej zasadzie co Unlocker. Chyba że jakoś źle to robiłem bo on jest po angielsku.

http://www.dobreprogramy.pl/Unlocker,Pr … 12240.html

Spróbuj tym

Próbowałeś usunąć to w trybie awaryjnym ?

W trakcie wlaczania komputera (przed ładowaniem systemu)

wciskaj F8 (jak sie nie myle) z “menu” wybierz uruchamianie w awaryjnym :slight_smile:

http://www.fixitpc.pl/topic/50-archiwal … -folderow/

Poczytaj może znajdziesz tu rozwiązanie

Już próbowałem, było przeczytać cały post…

Dodane 20.03.2011 (N) 13:16

W trybie awaryjnym również próbowałem na samym początku.

Dodane 20.03.2011 (N) 13:37

Brawooooo pomogłeś użyłem Directoryfixer tam dokładnie było opisane co i jak, heh taki malutki programik a tyle potrafi :smiley: W ogóle link do tego poradnika zapisze sobie w zakładkach ulubionych na stałe, Bardzo bardzo przydatne. Folder WIDMO usunięty. Dokładnie chodziło o kasowanie folderu z wadami nazwy/ścieżki dostępu. Jeszcze raz dzięki wielkie :wink: