Nie mogę usunąć pliku z pulpitu

Witam

Mam problem z usunięciem 0 bajtowego pliku. Gdy chce go usunąć pisze, że taki plik nie istnieje. Gdy odświeżam pulpit - on nadal jest - jak samo jest z rebotem. CCleaner, Odkurzacz i programy tego typu nie mogą go usunąć… Jak mam usunąć ten plik??

Spróbuj KillBoxem,Uncoklerem. :wink:

===========================

K.

Mówiłem, że żaden program nie daje rady

Jaki jest to plik?Powiedz nazwę tego pliku. :wink:

sprawdź czy pod innym systemem ten plik jest wioczny…np. winpe 2.0

Naruto - Fighting Dreamers - bez rozszeżenia

Podaj dokładną nazwę.

Najeżdzasz na plik>>>Prawy przycisk>>Właściwośći>>Lokalizacja>>I kopiujesz lokalizację i wstawiasz na forum.:wink:

===========================

K.

Po 1. Lokalizacja to nie nazwa

Po 2. Napisałem, że na pulpicie i napisałem ,że w Viście, więc jak nie wiesz to masz: C:\Users\Vicuss\Desktop

Po 3. Podałem Ci nazwę: ‘Naruto - Fighting Dreamers’ (bez apostrofów i rozszeżenia)

C:\Users\Vicuss\Desktop\Naruto - Fighting Dreamers tak?

To jest bardzo ważne.

=======================

K.

tak

Pobierz —> The Avenger

Wklej do niego ten tekst:

Files to delete:

C:\Users\Vicuss\Desktop\Naruto - Fighting Dreamers

Kopiujesz - klikasz na Paste Script from Clipboard - Execute - Potwierdzasz i zgadzasz się na restart klikając OK.

Po wykonaniu skasuj z dysku plik: C:\Avenger\backup.zip i wklej raport na forum C:\avenger.txt

I ■■■■, że tak się wyrażę: 0 rootkirów i nie usunęło:

http://wklej.org/id/f5cd4ba239

Zrob gdzies plik o takiej samej nazwie i skopiuj go na pulpit (jak sie spyta czy zastapic to tak^^)mi to kiedys pomoglo… Na win98

Mi niestety nie. I mam Vistę z trochę innym kodem, więc to zmienia sytuację.

zainstaluj sobie Total Commandera, uruchom go, CTRL+ALT+DEL, wyłącz proces explorer.exe, nastepnie w Total Commanderze usuń ten plik i ponownie uruchom proces explorer.exe w Menedzerze zadań.

Udało się. Dzieki ;D

Sprawdz na jakiejs live cd czy ten plik tam jest(#:\users\twojnick\deskto)p. Jak niema to sproboj wlozyc tam plik o tej samej nazwie zrobic reboot i wywalic go pod vista.

Ps

W opcjach folderow zaznacz ‘ptaszek’ przy 'pokazuj rozszerzenia znanych plikow

witam, mam tez problem z plikiem, chcialem sciagnac muzyke z wrzuta.pl, ok sciagnalem, ale potem pojawil mi sie plik na pulpicie(tam też sciągałem)-0 bajtow, nie moge go nigdzie przenieść, zmienic nazwy i najważniejsze-skasować. Kiedy proboje coś z nim zrobic pokazuje mi się komunikat: nie mozna znaleźć tego elementu, prawdopodobnie nie ma juz go w C:\uzytkownicy\marek\pulpit.

plik jest bez rozszerzenia. probowalem powyższe metody, zawsze to samo, co ja mam zrobić z nim ? prosze pomóżcie

po 1. załóż nowy temat.

Po 2. zainstaluj Sunrise Vista Konfigurator, w nim odblokuj opcję “Przejmij na własność”, później reset kompa, i prawoklik na pliku, który nie chce się usunąć, następnie przejmij na własność i po chwili zobacz, czy plik się usunie.

plik dalej jest xf