Nie mogę usunąć srosa

Witam, czy mógły ktoś rzucic okiem czy ja po srosa.sys nie mam jeszcze jakiś pozostałości? Miałem podobny problem co autor wątku ale ComboFix chyba zalatwil sprawe (tylko wczoraj już raz załatwiłem sprawę a dzisiaj miałem srosa.sys znowu).

Oto Log z ComboFix:

http://www.wklej.org/id/922b8d60b2

Aha jeszcze jedna sprawa, jak mi się pojawiał srosa.sys to to kazdorazowo musialem instalka windows naprawiac system bo zawieszal sie przy ladowaniu:( Przez to wszystko teraz aktualizacje automatyczne win xp mi sie nie chca zainstalowac…???

Temat wydzielam

Daj log z:

Pobierz program SDFix

No i stała się straszna rzecz.

puściłem SDFix’a tak jak w instrukcji i po restarcie dokonczyl prace, pokazal raport i Windows już nic więcej nie zrobił. Ikonki ładowaly się na pulpit jakies 2 godzinki , komp kompletnie nie jest w stanie wykonać zadnej czynnosci, nawet otwieranie okna jakiegos trwa 15 minut. Restartowalem kompa i nic. Puscilem jeszcze raz SDFix’a i dokladnie to samo. Ten SDFix chyba coś usunął czego nie powinienen był ruszać…tak mnie sie wydaje…

Zamieszczam loga (raport) z SDFix’a pierwszy (po którym się zmulił komp):

http://www.wklej.org/id/89d6552381

i za drugim puszczeniem SDFix’a:

http://www.wklej.org/id/07e2eca634

Proszę, pomocy !!

Może jeszcze dodam logi z Gmer’a jeszcze jak komp dzialal ok tj przed puszczeniem SDFix’a:

Gmer: (RootKit)

http://www2.wz.uw.edu.pl/ziril/Rozne/Gmer1.log

Gmer: (RootKit tylko dla “Usługi”)

http://www2.wz.uw.edu.pl/ziril/Rozne/Gmer2.log

nic nie usunął

Reinstalacja XP bez utraty danych

http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … ntry109540

Tak wlasnie zrobilem tzn zainstalowalem Xp (naprawilem dokladniej) bez utraty danych. Generalnie potem puscilem rozne SpyBot’y, antywirusy, ComboFixa i na razie jest ok.

Ale mam inny problem z aktualizacjami automatycznymi Win Xp. Poniewaz nie chcialy sie ona zainstalowac to recznie posciagalem sobie z sieci i recznie poinstalowalem (bylo tego ok 70 ). jednak kilka aktualizacji aby sciagnac ze strony MS to trzeba przejsc test oryginalnosci Windowsa a moj ma z tym problem :slight_smile: :slight_smile: z wiadomych wzgledów :lol: I zastanawiam sie jak wiec mam te aktualizacje zdobyc (oczywisicie polskie wersje jezykowe) lub co zrobic aby Aktualizacje automatyczne znowu zaczely dzialac poprawnie w moim Windowsie (mam ustawione na powiadomienia o nowych aktualizacjach i sam decyduje ktore ponbrac i zainstalowac a ktore nie; pobiera mi ale po chwili proby instalacji wyrzuca taki komunikat:

Aktualizacje.jpg