Nie mogę usunąć StedyState

Witam, chciałem odinstalować i zainstalować program SteadyState i zainstalować go odnowa, lecz jak się okazało nie figurował on w dodaj lub usuń programy, więc postanowiłem wejść w jego folder. Po wejściu w folder okazało się, że nie ma pliku, odpowiedzialnego za odinstalowanie programu, więc postanowiłem usunąć program ręcznie. Po usunięciu usługi programu,folderu oraz wyczyszczeniu rejestru przy pomocy programu Tuneup Utilities uruchomiłem ponownie instalator i po kliknięciu przycisku validate wyświetlił się komunikat, że program jest już zainstalowany. Czy ktoś ma pomysł, gdzie mogły jeszcze pozostać resztki po tym programie??

http://social.technet.microsoft.com/For … 6f74459706

Znalazłem małą instrukcję.

:arrow: Wejdź w tryb awaryjny (F8 przy starcie). Zaloguj się do systemu jako administrator.

:arrow: Ustaw eksplorator, aby pokazywał ukryte pliki i foldery oraz znane rozszerzenia plików

:arrow: usuń z dysku C plik Cache.wdp

:arrow: start- uruchom- regedit

(w tym momencie koniecznie stwórz kopię zapasową rejestru: plik- eksportuj)

:arrow: usuń te klucze

HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Shared Computer Toolkit

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\Windows SteadyState

:arrow: Wyszukaj i usuń wszystkie wpisy związane z Windows SteadyState (w lewym oknei zaznaczasz mój komputer i dajesz: edycja- znajdź, później znajdź nastepny)

:arrow: Usuń pliki w C: \ Program Files \ Windows SteadyState

Dzięki, pomogło. :wink: