Nie mogę usunąć Windowsa

Siemka ;(. Wiecie co…?? Mam 2 windowsy jeden działa a drugi nie. Usunęłam z tego niedziałającego wszystkie pliki i teraz się nie uruchamia. Póbowałam jeszcze raz zainstalowaćwindowsa na c:/ ale nie ma takiej opcji, można tylko na tego nainstalować co go mam. Jak usunąć tego windowsa niedziałającego??/jak usunę partycję to nic mi się nie stanie z kompem?? POMOCY!!

Zmień proszę tytuł na konkretniejszy bo temat będzie musiał wylądować w śmietniku.

  • Mnie to specjalnie nie dziwi :?

Może napisz jeszcze raz spokojnie i dokładnie o co chodzi i w czym jest problem.

A więc tak… Miałam 2 windowsy, jeden działający a drugi taki na wszelki wypadek. Usunęłam z tego 2 wszystkie pliki bo chciałam go wykasować na stałe. Teraz gdy odpalam płytkę z windowsem nie ma ani naprawy ani nic dysku c na którym jest niedziałający windows. Jak zrobić żeby usunąć windowsa?? Co zrobić?? ;(

a może byś napisał ile masz dysków, ile i jakie partycje (bo chyba na jednej partycji ich nie miałeś zainstalowanych??) i jaki masz w sumie problem, wcale ci się nie uruchamia komputer? bo jak usunąłeś jednego to pewnie tylko chcesz się menu pozbyć; czy może jakieś błędy wywala przy starcie?; czy może chcesz odzyskać to co usunąłeś? napisz trochę więcej potrzebnych informacji…

Więc tak: Jestem nią a nie nim :P. A problemu są takie: mam jakieś pozostałości na dysku C (ten windows który niedziała) i chcę je usunąć ale nie mogę, i tak jak mówisz jest menu wyboru windowsa i chcę skasować ten niepotrzebny. Ps. słyszałam o jakimś pliku: boot.ini gdzie on jest?? przeszukiwałam wyszukiwaczem i nic nie ma ;/ nawet w ukrytych plikach :frowning:

robisz panel sterowania, system, zaawansowane, uruchamianie i odzyskiwanie i tam masz do kliknięcia “edytuj” i już zobaczysz swój boot.ini … pomogło?

ZROBIŁAM właśnie w systemie ale co innego. Uruchamianie i odzyskiwanie ustawiłam na wartość 0 i działa :smiley: :). Ale… wyskakuje mi teraz coś że kontunuuj albo szczegóły, bo instaluje jakiegoś windows document coś tam ;/ :frowning:

no a masz już tylko jeden system do wyboru podczas startu? (edytowałaś boot.ini?) jak to nie pomoże (usunięcie wpisu odnoście niechcianego systemu w boot.ini to nie umiem powiedzieć nie macając twojego sprzętu - klawiatury :stuck_out_tongue: co może chcieć od ciebie twoj sprzęcik :?) jak na coś wpadne to sie odezwe…

Dzięki za pomoc, już dawno działa, zapomniałam napisać ^^