Nie mogę usunąć z kompa AVG

hej , znów mam problem nie mogę usunąć z komputera antywirusa AVG normalnie daje deinstalatorem tego antywira a przy końcu pojawia się powiadomienie , że nie można usunąć bo napotkało jakieś błędy w rejestrze czy coś takiego… czy wie ktoś jak mam usunąć ten program… kończy mi się licencja i mam innego antywirusa a nie mogę go załadować dopóki nie usunę tego… bardzo proszę o pomoc…

Użyj tego deinstalatora http://www.avg.com/pl.36

deinstalator nie daje mu rady…

przy usuwaniu pojawia się taki komunikat : Komputer lokalny: instalacja nie powiodła się

Instalacja:

Błąd: Akcja dla klucz rejestru HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Windows: Trwa tworzenie klucza rejestru… nie powiodła się.

Error 0x80070005

co mam z tym zrobić ? próbowałam zainstalować jeszcze raz i dopiero potem usunąć ale dzieje się dokładnie to samo nawet przy powtórnym instalowaniu … Poradźcie mi proszę jak mam się pozbyć tego AVG … ![-o<

Spróbuj Revo Uninstaller w trybie zaawansowanym,usuń wszystko co znajdzie Revo,możesz to zrobić w trybie awaryjnym,jeżeli nie pójdzie normalnie,jeżeli Revo zacznie deinstalajcję i AVG poprosi o restart,zignoruj to,wykonaj go dopiero po tym jak Revo zakończy pracę.Jeżeli nie da rady to możliwe że trzeba będzie ręcznie posprzątać.

moze po prostu bedzie potrzebny ulocker. Wtedy skasuj recznie, a rejestr to albo jakism programikiem, albo tez recznie.:smiley:

ręcznie też nie mogę usunąć ciągle pojawia się komunikat odmowa dostępu. Za pomocą programów do usuwania też nie mogę usunąć bo tych z kolei nie mogę w ogóle pobrać na komputer jak i z resztą żadnego pliku…

To pięta palce z płytką/pendrivem do sąsiada, który ma internet i przynieś programi do siebie. Wypróbuj Delete Doctor na ten przykład.

Nie odpowiedziałaś na jedno pytanie dlatego przypomnę Ci żebyś każdą podaną tu wskazówkę wykonywała w trybie awaryjnym windows.

Możesz jeszcze spróbować programem Delete FXP Files ew killbox.

Sytuacja nietypowa, więc trzeba próbować ręcznie usunąć pliki antywirusa z dysku.

jakoś dałam radę usunąć to AVG dzięki wielkie za pomoc :wink: jesteście najlepsi :wink: dzięki wielkie