Nie mogę utworzyć paska szybkiego uruchamiania!

Nie mogę na kompie w pracy utworzyć paska szybkiego uruchamiania.Dodam,że mam ograniczone możliwości,ponieważ każdy z nas ma osobne konto,a ja nie jestem administratorem kompa.Jednak do dzisiaj to nie miało znaczenia,ponieważ miałam ten pasek dzisiaj rano,ale zachciało mi się zrobić porządki na swoim koncie i chyba za daleko się zagalopowałam i usunęłam nie to co trzeba.Klikam na pasku PPM-pasek narzędzi-szybkie uruchamianie i pokazuje mi się:

fc2ed18702f7f83dm.jpg

Start >> Uruchom >> regsvr32 /i shell32

:slight_smile:

Niestety nie pomogło

A te dwie opcje masz może zaznaczone?

http://farm4.static.flickr.com/3291/276 … 547e_o.png

Jeśli tak to “zablokuj pasek zadań” odznacz.

Jak pomoże to po skonfigurowaniu paska szybkiego uruchamiania możesz znów zablokować :slight_smile:

Jeśli to nie pomoże to w notatniku wpisz:

Windows Registry Editor Version 5.00


[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\Explorer]

"NoSaveSettings"=dword:00000000


[HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run]

"SystemTray"="SysTray.Exe"

Plik >>> Zapisz jako >>> zmień rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> zapisz pod nazwą FIX.REG >>>uruchom plik.

zablokować pasek mogę,odblokować też,ale nic poza tym

wpis do rejestru też się nie powiódł

dbfa0b220280253em.jpg

restart zrobiony i dalej nic :frowning:

Może na problem spojrzeć trzeba z innej strony? To nie metody są nieskuteczne tylko złe jest konto, w którym się je wykonuje. Być może ograniczenia na nim nałożone powodują, że są one nieskuteczne. Przejdź na konto administratora i tam przeprowadź powyższe działania.

Przecież napisałam,że jeszcze rano miałam ten pasek utworzony.Po,okazuje się,nieskutecznych porządkach paska utworzyć nie mogę.

Wejdź do folderu

i sprawdź czy znajduje się tam folder Quick Launch jeśli go nie ma to stwórz go i wrzuć do niego skróty interesujących cię programów

:slight_smile: