Nie mogę wchodzić na niektóre strony internetowe, na każdym urządzeniu w sieci

Witam streamowałem na platformie twitch.tv niestety po chwili uzyskałem komunikat że straciłem połączenie ze stroną twitch.tv OBS automatycznie przestał transmitować strumyk. TS3 normalnie mi działa, youtube też. Ale są problemy bo np mogę włączyć LoLa tylko gdy zmieniłem serwer DNS (8.8.8.8), nie mogę zalogować się na moję konto gmail, platforma twitch.tv nie działa a facebook również działa tylko gdy zmienię serwer DNS, patrzyłem jeszcze parę stron niektóre działały niektóre nie, niektóre działały tylko po zmianie DNS. Zastanawiam się czy to nie wina dostawcy mojego internetu. Dzięki za pomoc! :slight_smile: A i jeszcze skanowałem kompa malwarebytsem nic nie znalazło.

Dziwne rzeczy, nigdy jeszcze nie napotkałem podobnego problemu z DNSami 8.8.8.8 i 8.8.4.4 (ustawiałem takich pewnie kilkaset). Zobacz czy we właściwościach sieci masz włączone IPv4 i IPv6. Swego czasu miałem coś takiego, że przy obu włączonych pewne strony nie działały, ale wyłączenie IPv6 rozwiązywało problem.

Już jest git dostawca inetrnetu bawi się w informatyka to było tylko chwilowe ale dzięki za odzew! :slight_smile: