Nie mogę wczytać "jednej strony" może coś z IP?

Witam Was. Proszę o w miarę szybką pomoc. Posiadam forum na serwerze Kylos.pl i mam problem typu nie wczytuje mi się strona już od ponad tygodnia. Kontaktowałem się z hostingiem niby wszystko ok u nich. Resetowałem router ale to nie pomogło. Nie wiem co się dzieje.

Podaj może link do tego forum i sprawdzimy

Adres jest na zrzutce, tylko to wygląda na ściemę pozycjonowania strony. Tylko czeka na takie pytanie jak twoje.

Forum http://bikelodz.pl/ działa wyśmienicie:

Domyślam się, że masz ustawione open dns w protokole internetowym. Od paru dni miałem cyrki z niektórymi stronami. Wczoraj zmieniłem dns na automatyczny od operatora. problem z wczytywaniem się stron - znikł. Znowu wszędzie chodzę.

Zresztą do IP pisze na urlvoid, że spam dns i dlatego forum jest na czarnej liście blokowanych dns (dnsbl check).

Kombinuj. Zmień dnsy na googlowe, albo domyślne od dostawcy…

Adres jest na zrzutce, tylko to wygląda na ściemę pozycjonowania strony. Tylko czeka na takie pytanie jak twoje.

Zapewniam Cię że nie zależy mi na pozycjonowaniu forum. Naprawdę nie mogę owego forum otworzyć.

Błąd z obrazka może mieć kilka przyczyn. Bardzo dobrze przedstawione są porady na anglojęzycznej stronie. Przetłumacz i działaj: http://www.incrediblelab.com/connection-timed-out-error-fixed/
Wpierw jednak daj zrzuty z zakładki prywatność w ustawieniach chrome. U mnie tam wszystko odznaczone. Blokuję szpiegostwo i inne ustrojstwo dodatkiem disconnect + ublock origin, więc przeglądarka nie będzie mi mówiła, co mam oglądać w necie.
Następnie przewiń w chrome://flags do wpisu i ustaw jako neutralne:

Też mam wszystko odznaczone. A w chrome://flags nie mam opcji aby ustawić na neutralne. Mam zawsze oznaczaj kod HTTP jako aktywnie niebezpieczny.

Dodam iż na komputerze stacjonarnym w domu i na telefonie również strona mi nie działa. Router resetowałem ale nic to nie dało. Jeszcze warto dodać że nie mogę się też zalogować do Cpanelu na moim hostingu.

W tym przypadku - chrome jest dd. Wydziwiają w nowych wersjach.
Rozwiązaniem jest slimjet. Ma wszystko to, co w chrome i dużo więcej. Czyli - pasują rozszerzenia chrome, a pobieranie, to nawet z dwunastokrotną szybkością i jest o niebo lepiej konfiguralny. Możesz tam korzystać z niedostępnych opcji chrome.

Jeśli kłopot na wszystkich urządzeniach, to problem może leżeć w infekcji routera. Tu poczytać w dziale bezpieczeństwa pierwszy przypięty temat i zapodać linki do logów FRST. Nasi rozpoznają problem. Jeśli go jednak nie będzie u Ciebie, to jedź z dostawcą, jak z myszami…

Zauważyłem że forum wczytuje się gdy jestem połączony z serwerem przez FTP. Wiesz może dlaczego tak się dzieje?

Wyłącz na moment antywira i zaporę.