Nie mogę wczytać moich savegame po zainstalowaniu gry

Witam, mam taki problem. Zainstalowałem u brata na laptopie grę ( Giants Citizen Kabuto) i przeszedłem dość sporo misji. Następnie chciałem pograć w nią na swoim komputerze, dlatego też zainstalowałem tą grę u siebie na komputerze stacjonarnym. Ponieważ nie chciałem zaczynać gry od początku, skopiowałem savy z zainstalowanej już gry na dysku twardym laptopa i przeniosłem je na pendrive. Po zainstalowaniu gry na moim komputerze stacjonarnym, po prostu wkleiłem savy z pendriva do folderu savegame, który znajdował się w głównym katalogu zainstalowanej gry, a który z racji tego że instalowałem ją u siebie pierwszy raz, był pusty i nie posiadał żadnych zapisanych stanów gry. ( Chodzi cały czas o folder savegame). Problem jest teraz taki, że mimo iż te savy wkleiłem bo są one w folderze savegame, odpaliłem grę i wybrałem w menu gry opcję - wczytaj misje, dalej mam: ,Nie ma żadnych zapisanych stanów gry’’. U brata na laptopie te same savy w tym samym katalogu, wczytują się po odpaleniu gry normalnie i bez problemów. Co robić? Daleko doszedłem i nie chce zaczynać gry do początku. Może trzeba coś dodać do rejestru proszę pomoc. :expressionless:

odświeżam

Problemów może być wiele:

-inna wersja gry,

-bład przy kopiowaniu…

Na Twoim miejscu dokładnie sprawdziłbym czy na pewno wszystko skopiowałeś np czy oprócz sevegames są inne pliki od profilu gracza.

Jeżeli wszystko skopiowałeś spróbuj może zainstalować, odpalić, zrobić save i dopiero wklejić te brata.

Nie wiem inaczej jak kombinować najczęsciej miałem tak jak brałem save od Gothica z v1.1 do 1.3 i tedy nie chodziłi ;/ też się denerwowałem. Masz na pewno tą samą wersje co na laptopie?