Nie mogę wejść do folderu "pobrane"

Witam, nie mogę wejść do folderu pobierania a mianowicie otwieram folder niby pokazuje się zawartość ale po chwili się zacina i wyskakuje okienko z inf. że ekplorator windows przestał działać po czym następuje jego ponowne uruchomienie wszystko się zamyka i przenosi mnie na pulpit. Co robić wirusów raczej żadnych nie mam co tydzień robię skan avastem oraz malwarebytes anti-malware.

Usuń ten folder, być może masz coś tam co sprawia problemy

Lub trybie awaryjnym wejdź do niego i usuń zawartość

Masz Asus WebStorage?

W tym problem że nic tam nie ma, spróbowałem usunąć folder i zrobić nowy ale jest ten sam problem z nowym, ale jak utworzyłem kopie i przeniosłem na pulpit to chodził normalnie.

Nie mam Asus WebStorage.

W trybie awaryjnym próbowałeś?

Wyłącz antywirusa i wtedy spróbuj usunąć ten folder

Kiedyś miałem podobnie ze spolszczeniem do GTA4 że gdy próbowałem coś zrobić z tym plikiem to mi wieszało Explorer.exe przez starego KISa

Start > wpisz i uruchom Podgląd zdarzeń > teraz spróbuj wejść w ten folder > pewnie wywali Explorera > w Podgląd zdarzeń rozwiń Dzienniki systemu > Aplikacja - u samej góry powinien być błąd Explorera > otwórz dwóklikiem ten błąd i wklej do posta jego treść.

rradek źle mnie zrozumiałeś ja mogę usunąć ten folder i to zrobiłem, później utworzyłem nowy folder pobrane ale jest z nim taki sam problem jak ze starym.

Inf. błedu:

Nazwa aplikacji powodującej błąd: Explorer.EXE, wersja: 6.1.7601.17567, sygnatura czasowa: 0x4d6727a7

Nazwa modułu powodującego błąd: DUI70.dll, wersja: 6.1.7600.16385, sygnatura czasowa: 0x4a5bda05

Kod wyjątku: 0xc0000005

Przesunięcie błędu: 0x00039742

Identyfikator procesu powodującego błąd: 0x172c

Godzina uruchomienia aplikacji powodującej błąd: 0x01cdd60a26f25337

Ścieżka aplikacji powodującej błąd: C:\Windows\Explorer.EXE

Ścieżka modułu powodującego błąd: C:\Windows\system32\DUI70.dll

Identyfikator raportu: d96dc323-4205-11e2-9e47-001a4d2b802f

DUI70.dll to bodajże biblioteka DirectX - DirectUI. Pytanie czy nie używając (sądzę że używasz > ) AERO a innego stylu np Klasycznego , też jest ten problem ? Zaktualizuj również sterowniki do karty graficznej, pobierz najnowsze ze strony producenta karty.

Sterowniki są najnowsze, aero używam od zawsze i nigdy nie miałem takiego problemu, po zmianie na klasyczny jest tak samo.

Dodane 09.12.2012 (N) 20:48

właśnie udało mi się wejść do tego folderu ale inaczej a mianowicie poprzez dysk C/użytkownicy/daniel/pobrane, i chodzi normalnie nic się nie dzieje, ale w tym samym czasie chciałem wejsć z pulpitu do mojego folderu użytkownika w pobrane i już się zacina, trochę to dziwne, macie jakieś pomysły co można z tym zrobić?

Spróbuj utworzyć folder udostępniony “pobieranie”, http://office.microsoft.com/pl-pl/share … 83261.aspx

Pojawiło się coś nowego, gdy wchodzę do folderu użytkownika Daniel jest wszystko dobrze ale kiedy go wyłączę explorator znów się wyłącza. Jak ktoś może to niech wyjaśni mi jak zrobić ten folder udostępniony chociarz wątpie ze zadziała

Pobierz i uruchom ShellExView

Wyłącz (Disable) wszystkie pozycje zaznaczone na różowo i zrestartuj komputer.

To znaczy wszystko ma być na “No”? Po uruchomieniu od razu tak było

Różowe zmień na Yes.

Kliknij prawym i wybierz Disable Selected Items F7

Pomogło przynajmniej na razie, mogę już usunąć ten program?

Możesz usunąć, ale jeśli będziesz chciał odblokować wpisy to musisz ponownie pobrać ten program.