Nie Moge Wejsc na C:\Documents and Settings\[moja nazwa uzy

Nie mogę Wejść na C:\Documents and Settings[moja nazwa uzytkownika]

proszę o Pomoc wyskakuje mi Odmowa dostępu

aliX_PL , proszę poprawić cały swój post (wszystkie literówki ; na forum nie krzyczymy ; na forum używam także polskich ogonków). W przypadku zignorowania prośby, temat poleci do kosza.

A tak trochę więcej szczegółów?

Jaki system (XP czy Vista)

Ten folder pochodzi z bieżącej instalacji systemu, czy został po poprzedniej?

Jeśli to Vista - daj sobie spokój, nic ciekawego w D&S nie znajdziesz. To tylko hardlink zostawiony dla zgodności z programami nie do końca zgodnymi z Vistą. Dane użytkownika są w Users (Użytkownicy)

Jeśli to stary folder - przejmij go na własność i nadaj sobie (np. pełne) uprawnienia.

goomish z bierzacej WINDOWS XP

System uruchamia się i działa normalnie? Widzisz Pulpit i ikony na nim? Programy działają bez problemów? Możesz przejąć ten folder (oraz podfoldery i pliki) na własność oraz ustawić pełne prawa dostępu? W XP Prof wyłącz przedtem proste udostępnianie w opcjach folderów w XP Home musisz to (przejmowanie i uprawnienia) zrobić w trybie awaryjnym.

Jeśli nie możesz (nie można wyświetlić bieżących ustawień zabezpieczeń, nie można zmienić właściciela obiektu…) utwórz tymczasowo innego użytkownika (z uprawnieniami administracyjnymi), zaloguj się na to konto z niego poustawiaj powyższe. Tylko nie dla bieżącego, nowo utworzonego konta a dla tego z brakiem dostępu.

Wyłączyłem Proste udostepnianie folderow mam XP pro

Złączono Posta : 20.10.2007 (Sob) 12:15

To tak folder sie wlaczyl ale podfoldery w nim sie nie wlacza wyskakuje ODMOWA DOSTEPU

Zmianę właściciela i uprawnienia musisz zastosować do bieżącego obiektu, podfolderów i plików - opcja wybierana z listy rozwijanej w odpowiednich oknach.

UDALO SIE WIELKI DZIEKI

a moze wiesz jak podmienic calu folder do aktualnego profilu bo tamten folder byl Grzesiek a tera utworzylo Grzesiek.ALI

Złączono Posta : 20.10.2007 (Sob) 12:47

a moze wiesz ja wylaczyc to bilale pod ikona screen http://www.imagic.pl/public/pview/81056/ikona.JPG

http://support.microsoft.com/kb/314843/pl rozdziały “Aby przenieść tylko dane określonego użytkownika” i/lub “Przenoszenie całego folderu”.

Jeżeli niespecjalnie czujesz się na siłach i masz wątpliwości, czy dasz radę poprawnie to zrobić - odpuść sobie. W końcu nazwa folderu w którym przechowywany jest profil użytkownika to tylko kwestia kosmetyczna a jak coś pójdzie nie tak może skończyć się w skrajnym przypadku formatem.

Panel Sterowania -> System -> Zaawansowane -> Wydajność -> Ustawienia /zaznacz/ ‘Użyj cieni dla etykiet ikon pulpitu’.