Nie moge wejść na facebooka na żadnej przeglądarce

Witam.

Mam problem z facebookiem. Gdy próbuję wejść na fb (na wszystkich przeglądarkach czyli operze, mozilli i explorer)  to zaczyna się długo ładować i tak jakby nie do końca się ładuje ale wszystkie inne strony działają oprócz fb. Dzieje mi się tak od kilku dni lecz czasami uda się wejść normalnie ale to podziała tylko kilka minut.

 

o tak to wygląda:

 

http://zapodaj.net/a7a6f2be37d99.jpg.html

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu Swojego posta-> następnie skorzystaj z opcji Użyj pełnego edytora. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.

Uruchom wiersz poleceń i podaj wyniki poniższych poleceń :arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/kopiowanie-wynikow-polecen-wiersza-polecen-windows-t499881.html

ipconfig /all
netsh int ip show dnsservers
nslookup dobreprogramy.pl
route print

Wyniki wszystkich poleceń wklej w tagu code (możesz użyć przycisku z ikonką dwóch nawiasów ostrokątnych na pasku narzędzi edytora postu) lub na stronę http://wklej.org i podaj tu tylko link.