Nie mogę wejść na google.com i korzystać z wyszukiwarki

Witam!

Nie mogę wejść na stronę google.com i korzystać z wyszukiwarki. przy próbie wejścia na google pokazuję się taki komunikat:

 

Nie można nawiązać bezpiecznego połączenia z serwerem. Ta witryna mogła w przeszłości działać poprawnie, ale łączenie się z takimi witrynami zagraża obecnie bezpieczeństwu wszystkich użytkowników, dlatego możliwość połączenia się z nimi została wyłączona.

Kod błędu: ERR_SSL_FALLBACK_BEYOND_MINIMUM_VERSION

Jaka przeglądarka, system?

Kto jest dostawcą twojego internetu?

Czy na google. pl możesz wejść?

System Win7 + Bitdefender 2015, dzieje sie to na wszystkich przeglądarkach zainstalowanych na tym komputerze (chrome, opera i firefox) z dostawcą internetu nie ma to chyba nic wspólnego bo z drugiego lapka wchodzę swobodnie i korzystam z wyszukiwarki

Sprawdzałeś inne DNS-y:

 

Open

Z internetem łącze sie przez ruter więc więc chyba DNS nie ma na to wpływu - na innych komputerach korzystających z tego samego rutera wszystko jest OK. Na angielsko języcznych stronach znalazłem coś informacji lecz nie znam niestety języka - wypowiedzi sprowadzały się do problemu z protokołem SSL 3

 

nie mogę wejść na żadną stronę google: google.com  google.pl   google.com.pl

 

Ma wpływ  :wink:

 

Sprawdzałeś czyszczenie komputera jak powyżej podałem ?

 

Sprawdzałeś czy nie ma wirusów ?

tak sprawdziłem czyszczenie - nic nie pomogło :confused: zmieniłem DNS też nic :confused: