Nie mogę wejść na grono.net filmweb.pl poczte onetu

Kiedy chce wejść na te strony cały czas pokazuje się pasek że ładuje i tak mogę czekać i czekać nic się nie dzieje. Strony ładują się normalnie tylko przez stronke www.anonymouse.org włączanie jej co chwile jest dość uciążliwe dlatego proszę o pomoc. Próbowałem zmieniać na otwarte dns ale to też nic nie daje, komputer przeskanowałem spybotem i znalazło parę szpiegów to je usunąłem jednak problem pozostał, virusa też nie mam bo skanowałem avastem. Help :frowning:

Po pierwsze polecam przeskanować komputer programem Kaspersky ON-LINE - zapraszam na ich stronę.

Po drugie, wyczyść wszystkie dane z Firefoxa.

Przeskanowałem Kasperskym online, wykrył jakiegoś trojana w cryptoloadzie to usunąłem cały program, firefox zmieniłem na wersje z 12 czerwca i usunąłem wszystko co można poza hasłami z programu jednak to nic nie pomogło :roll:

Przeczyść jeszcze komputer programem CCleaner i podaj log z Hijack This i ComboFix.

A więc tak: komputer przeczyściłem usunąłem co tam trzeba było, przeskanowałem Hijack This’em http://www.wklejto.pl/36635 a combofix na viście x64 niestetyż nie działa

Sprawdź czy na IE i Operze tak samo się dzieje.

No niestety też nie mogę odpalić żadnej z tych stron na operze, explorerze i na tej przeglądarce Google Chrome też lipa, nie wiem co robić :frowning:

Nie znam się za bardzo na logach.

Weź utwórz temat w dziale Szeroko pojęte oprogramowanie -> Bezpieczeństwo i logi HijackThis

Napisz co się dzieje i podaj od razu log.

Moim zdaniem to jakiś wirus, ale przypominam, na logach się nie znam :expressionless: