Nie mogę wejść na strone na którą już wczesniej wchodziłem

Witam,

od kilku dni mam problem z wejsciem na strone http://mba.insead.edu/ jak również na wszystkie podstrony tego portalu. Zaznaczam, że strona na pewno działa, bo wchodziłem na nią z innego komputera. Jeszcze niedawno wchodziłem na nią bardzo często i nie było problemu. Bardzo pilnie potrzebuję dostępu do tej strony więc będę wdzięczny za pomoc.

W Firefoxie pojawia się komunikat:

Oops! Firefox could not find mba.insead.edu

Try reloading: mba.­insead.­edu

Additional suggestions:

* Access a cached copy of mba.­insead.­edu

* Search on Google:

a w IE pojawia się:

What you can try:

Diagnose Connection Problems

More information

This problem can be caused by a variety of issues, including:

•Internet connectivity has been lost.

•The website is temporarily unavailable.

•The Domain Name Server (DNS) is not reachable.

•The Domain Name Server (DNS) does not have a listing for the website’s domain.

•There might be a typing error in the address.

•If this is an HTTPS (secure) address, click Tools, click Internet Options, click Advanced, and check to be sure the SSL and TLS protocols are enabled under the security section.

Raczej nie znam się za dobrze na kwestiach związanych z połączeniami sieciowymi, więc będę wdzięczny za pomoc!

pod podanym adresem jest komunikat

d3da27ef3ba4086cm.jpg

:slight_smile:

Ja na stronę wchodzę bez problemu,nie masz może włączonego jakiegoś filtra niechcianych stron np. w antywirusie, anty malware albo jakaś wtyczka w przegladarce??

jest problem z odwzorowaniem nazwy na adres IP. Je też nie mogę teraz wejść:

http://ping.eu/nslookup/

Za 5 razem nagle w DNSach znalazł się adres IP tej strony: 213.182.38.52

ale i tak po adresie IP nie da się wejść bo pokazuje się jakiś błąd po francusku

Z twojego linka ja minutę temu wszedłem bez problemu,na podstronki też.FF 4 z adblockiem (filtry polskich stron).Spróbuj wyłączyć Adblocka i jeżeli masz Ad Munchera.Nie ja mam zainstalowanego z domyślnymi filtrami i nie blokuje.Spróbuj wchodzić w różnych porach.

Malwarebytes Anti-Malware w pełnej wersji ma opcje blokowania niektórych stron-jeśli masz coś takiego wyłącz na próbę.