Nie mogę wejśc na swój dysk

(Snakesan) #1

witam:)

ludzie mam taki problem! Po przeskanowaniu swojego kompa antywirem nie moge wejśc na dyski! !!

co mam robic a nie chce formatowac kompa:(

(huber2t) #2

Podaj log z Combofix

(Snakesan) #3

co to jest combofix?

(huber2t) #4

Na stronie pod tym linkiem masz opis jak pobrać ,uruchomić i jak zapobiegać komunikatom jakie w Combofixe występują

(Mkotxl) #5

Klik pp (prawy przycisk) myszy na dany dysk na otwórz następnie trzeba usunąć plik autorun z głównego folderu danego dysku.

(Skiff) #6

To ja radzę taki prosty sposób. Jak się pojawia otwórz za pomocą to wybierz tam Explorer.exe (podejrzewam, że trzeba będzie wskazać ręcznie). Potem jak już będziesz na dysku to zrób [narzędzia] -> [opcje folderów] -> [widok] -> odznacz [ukryj chronione pliki systemu operacyjnego (zalecane)] oraz zaznacz [Pokazuj ukryte pliki i foldery] teraz na dysku nie wchodząc w żadne foldery jedyne co musisz zrobić to usunąć plik autorun.inf. Następnie zrestartować komputer.

Jeżeli nie pomoże to oznacza, że Twój antywirus nie pozbył się całego syfu z kompa -> użyj ad-aware lub coś w tym stylu i ponów operację.

(Snakesan) #7

jak go mam usunac?

W dniu 27.06.2008 , o godzinie 11:22 został dopisany post przez snakesan

spoko tylko nie mam tam zadnego explorer.exe i gdzie jest ten autorun

W dniu 27.06.2008 , o godzinie 11:24 został dopisany post przez snakesan

gdzie jest ten autorun.inf?

(huber2t) #8

Jakbyś wykonał skan combofixem toon by pousuwał wszelkie pliki autorun, więc lepiej zrób to o co prosiłem

(Snakesan) #9

ok dzieki tak zrobie