Nie mogę wejśc na swój dysk

witam:)

ludzie mam taki problem! Po przeskanowaniu swojego kompa antywirem nie moge wejśc na dyski! !!

co mam robic a nie chce formatowac kompa:(

Podaj log z Combofix

co to jest combofix?

Na stronie pod tym linkiem masz opis jak pobrać ,uruchomić i jak zapobiegać komunikatom jakie w Combofixe występują

Klik pp (prawy przycisk) myszy na dany dysk na otwórz następnie trzeba usunąć plik autorun z głównego folderu danego dysku.

To ja radzę taki prosty sposób. Jak się pojawia otwórz za pomocą to wybierz tam Explorer.exe (podejrzewam, że trzeba będzie wskazać ręcznie). Potem jak już będziesz na dysku to zrób [narzędzia] -> [opcje folderów] -> [widok] -> odznacz [ukryj chronione pliki systemu operacyjnego (zalecane)] oraz zaznacz [Pokazuj ukryte pliki i foldery] teraz na dysku nie wchodząc w żadne foldery jedyne co musisz zrobić to usunąć plik autorun.inf. Następnie zrestartować komputer.

Jeżeli nie pomoże to oznacza, że Twój antywirus nie pozbył się całego syfu z kompa -> użyj ad-aware lub coś w tym stylu i ponów operację.

jak go mam usunac?

W dniu 27.06.2008 , o godzinie 11:22 został dopisany post przez snakesan

spoko tylko nie mam tam zadnego explorer.exe i gdzie jest ten autorun

W dniu 27.06.2008 , o godzinie 11:24 został dopisany post przez snakesan

gdzie jest ten autorun.inf?

Jakbyś wykonał skan combofixem toon by pousuwał wszelkie pliki autorun, więc lepiej zrób to o co prosiłem

ok dzieki tak zrobie