Nie mogę wejść na żadną stronę na serwerze funpic

Witam, mam taki dziwny problem. Nie mogę wejść na żadną stronę, która znajduje się na serwerze http://funpic.de lub http://funpic.org lub też na samą stronę http://funpic.de i org. Mam dużo stron na tych serwerach i jest to dla mnie duży ból, że nie mogę wejść na takie strony. Jeszcze 3 dni temu było wszystko OK. Nic nie zmieniałem w systemie, aż nagle bum i nie mogę wejść.

Np. po wejściu na stronę http://www.lolsoft.prv.pl (prawdziwy adres strony to http://lolsoftpro.lo.funpic.de) wyskakuje mi taki oto komunikat:

Przekroczono limit czasu połączenia

Serwer http://lolsoftpro.lo.funpic.de zbyt długo nie odpowiada.

* Witryna może być tymczasowo niedostępna lub zbyt obciążona. Spróbuj ponownie za kilka minut.

* Jeśli nie możesz otworzyć żadnej strony, sprawdź swoje połączenie sieciowe.

* Jeśli Twój komputer jest chroniony przez zaporę sieciową lub serwer proxy, sprawdź, czy program Firefox jest uprawniony do łączenia się z Internetem.

Moje inne strony to http://www.mtb.slupsk.pl czy http://www.csheadshot.prv.pl. Na nie również nie mogę wejść. Myślę, że nie jest to problem mojego komputera, ponieważ jest w moim domu drugi komputer, podpięty do tej samej sieci i on też nie może wejść na te strony.

Pytałem się administratora sieci, lecz on mi powiedział, iż każdy z jego sieci ma takie same IP i inni mogą wejść na te strony. Każdy inny może wejść tylko nie ja.

Jak rozwiązać ten problem?? Może to jakaś blokada od funpic.de (nie wiem tylko za co). Poradźcie się w każdych stronach i błagam o pomoc.

Pozdrawiam całą Grupę portalu Dobre Programy i proszę o pomoc! Eastbamo. :? :frowning:

Mi sie wyswietla :smiley:

Spróbuj otworzyć z internet explorer.

Wyczyść ciacha i pamięć przeglądarki.

Jeśli nie pomoże …

Spróbuj tego : http://anonymizer.nntime.com/

@Wargo - próbowałem na wszystkich przeglądarkach na obydwóch komputerach i nie dało rady.

@Umik - wyczyszczenie cookies i historii przeglądarki nie pomogło.

Stronka na zmianę IP pomogła. Stronkę widać, lecz style się psują i nie widać jej w całych okazałościach, ale ważne jest to, że już można się połączyć ze stroną. Jednak to wina IP. Czyli co, pozostaje zmiana IP?? Bo na to chyba wychodzi.

Mam jeszcze pytanie dotyczące tej strony do zmiany IP. Jakie IP zmienia ta strona?? na tej stronie pisze coś o (cIPC)-cz to jest nazwa tego zmienianego IP??

Złączono Posta : 09.09.2007 (Nie) 20:04

Pozwolę sobie odświeżyć temat, bo został przeniesiony i jest daleko w tyle.

sprawdz jakie masz adresy w piku hosts. Pewnie poblokował je jakiś program tj. Spyware Blaster lub SpyBot

Yeah udało się, po jakimś czasie blokada została usunięta. Było jednak to zablokowanie na IP. Nie wiem teraz czy to funpic.de mnie zablokował na te strony, czy też mój usługodawca. Dziwny problem. Temat uważam za zamknięty.