Nie moge wejsc na zadna strone z antywirusami?

Witam

Mam problem zrobilem formata 2dni temu poinstalowalem wszystko chodzi ok i mam problem… Internet chodzi normalnie ale nioe moge wejsc na ZADNA Strone z antywirusem. Probowalem avast.com nie wchodzi, eset.pl nie wchodzi i zadna strona bardziej znanych antywirusow nie wchodzi. Nie mam zadnego antywira bo chcialem cos sciagnac. Podobnie z DP nie moge sciagnac zadnego antywira? Zainstalowalem zatem noda32 z CD ktorego mialem dosc stara wersje i nie moge jej zaaktualizowac - mam jakiegos wirusa, ktory blokuje dostep do antywirusow?? pomoze ktos?

Daj na forum log z OTL- instrukcja jak to zrobić.

Zapoznaj się również z zasadami wklejania logów na forum.

Możesz u kogoś pobrać Dr.Web Curelt i przenieść sobie program na swój komputer. Bazy danych ma aktualne w chwili pobrania ze strony producenta.

To raczej wygląda na Confickera.

Instrukcję dla OTL-a masz wyżej, ponadto przed kliknięciem Run Scan wklejasz w dolne białe okienko Custom Scans/Fixes taki tekst:

Doklej też log z GMER.

Przed uruchomieniem powyższych narzędzi odinstaluj (jeśli posiadasz) wszelkie programy tworzące wirtualne napędy (Daemon Tools, Alcohol itp.) oraz usuń sterownik SPTD narzędziem SPTDInst z opcji Uninstall (jeśli będzie zszarzałe, to OK).

logiczek ,

Proszę poprawić pisownię w tytule tematu i w opisie problemu. W celu korekty swojego posta proszę skorzystać z przycisku Edytuj.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.