Nie moge wgrać oprogramowa nie przez kabel usb

nie moge wgrać oprogramowa nie przez kabel usb pisze coś że nie wyktyto kabla co mam ja zrobić pomocy

ale do czego wgrywasz to oprogramowanie?? do telefonu??

nie rozumiem kabla system ci racej nie wykryje tylko jakies urzadzenie nap telefon skaner drukarka instalujesz dopiero oprogramowanie (soft) lub sterownik

nie wiem co autor topiku ma na myśli :? co czego nie wykrywa :o tak jak powiedział maximuss36 kabla zwykłego ci nie odkryje to nie USB ze komp go odnajduje możesz napisać troszku jasniej o co tak właściwie ci chodzi i do jakiego urzadzenia ci to potrzebne może tak będzie łatwiej :slight_smile:

No niestety kabel USB do telefonu jest urządzeniem.

Wsadz płytke CD którą dostałeś do kabla USB do napędu CDROM i zainstaluj ster do niego wsadz kabel i system go wykryje.później podłącz komóre do kabla i powinno być dobrze.

Jak nic.

Możliwe że masz kabel USB nie do twojego telefonu lub uszkodzony lub coś z telefonem.

I jak chcesz wgrać oprogramowanie to tylko kabel szeregowy COM i serwisowy,podejrzewam że przez USB nie dasz rady.

a jezeli masz zainstalowane stery do kabla to i tak nie wgrasz softa do lteklefonu za pomocą kabla USB :stuck_out_tongue: do tego trzeba mieć kabel COM