Nie moge wgrać oprogramowa nie przez kabel usb

(Maciej2406) #1

nie moge wgrać oprogramowa nie przez kabel usb pisze coś że nie wyktyto kabla co mam ja zrobić pomocy

(Slafur) #2

ale do czego wgrywasz to oprogramowanie?? do telefonu??

(M a x) #3

nie rozumiem kabla system ci racej nie wykryje tylko jakies urzadzenie nap telefon skaner drukarka instalujesz dopiero oprogramowanie (soft) lub sterownik

(system) #4

nie wiem co autor topiku ma na myśli :? co czego nie wykrywa :o tak jak powiedział maximuss36 kabla zwykłego ci nie odkryje to nie USB ze komp go odnajduje możesz napisać troszku jasniej o co tak właściwie ci chodzi i do jakiego urzadzenia ci to potrzebne może tak będzie łatwiej :slight_smile:

(JNJN) #5

No niestety kabel USB do telefonu jest urządzeniem.

Wsadz płytke CD którą dostałeś do kabla USB do napędu CDROM i zainstaluj ster do niego wsadz kabel i system go wykryje.później podłącz komóre do kabla i powinno być dobrze.

Jak nic.

Możliwe że masz kabel USB nie do twojego telefonu lub uszkodzony lub coś z telefonem.

I jak chcesz wgrać oprogramowanie to tylko kabel szeregowy COM i serwisowy,podejrzewam że przez USB nie dasz rady.

(Pawel Uszynski87) #6

a jezeli masz zainstalowane stery do kabla to i tak nie wgrasz softa do lteklefonu za pomocą kabla USB :stuck_out_tongue: do tego trzeba mieć kabel COM