Nie mogę wgrać softa do i5700

Witam

Chcę w i5700 wgrać Android 2.2 z 2.1. Normalnie tel. mi wykrywa jak jest włączony, a jak włączę go w trybie download to już nie chce. Wyskakuje komunikat, że wyszukuje i instaluje stery, ale później jest błąd. Próbowałem wgrać stery ręcznie ale nie da rady. Próbowałem także na laptopie i też nie idzie. Mam włączony tryb debugowania. Co robię źle?

Pozdrawiam,

Tomsonis

A czym jest wgrywany ten soft ?? I jaki system ?? Bo pod windows 7 mogą być problemy niekiedy

Robisz wszystko zgodnie z poradnikiem z forum.android.com.pl?

  1. Instalujesz sterowniki.

  2. Podłączasz w tryb download.

  3. Sprawdzasz w menedżerze urządzeń, czy jest sprzęt.

  4. Jedziesz dalej.

Mam ten telefon i problemu nie było na Win 7 x64. Ściągnij większą paczkę ze sterownikiem.

mozilla007 , softa próbuje wgrać przez odina i system mam 7 32 i 7 64.

sunbeam96 , Robię wszystko zgodnie z tym poradnikiem i mi nie wykrywa tel. Ściągałem wiekszą paczkę ze sterownikami i mniejszą.

A to może inna wersja odina podejdzie. Akurat ja wgrywałem 4.16 lub 4.03. Sterowniki pobrane ze strony samsunga zajmowały ok 12mb.

Raczej nie chodzi tu o wersję odina tylko o same sterowniki. W trybie downloadu podłączam tel. i wyskakuje okno z instalowaniem sterów. Niby wyszukuje te sterowniki i instaluje ale bardzo długo to zajmuje i później jest napisane urządzenie odłączone. Jak chcę wgrać ręcznie to jest napisane, że przekroczono limit czasu. Te stery co zajmują 12MB też instalowałem i to kilka razy.

To można spróbować u jakiegoś znajomego co ma windowsa xp. Bo sterowniki lepiej instalować osobno. Czyli w paczce jest modem, port i usb. I jak coś to spróbować jeszcze podłączyć telefon włączony normalne, a później w trybie download. No ale to są uroki win 7 nie wszystko działa jak należy

Robiłem też tak, że podłączyłem tel włączony do kompa i w menadżer urządzeń instalowałem je ręcznie.

To u kogoś innego spróbować.

Zainstaluj Samsung Kies, będziesz miał komplet sterów. Jednak na czas instalacji softa wyłącz Kiesa :wink: