Nie mogę wlączyc komputera

Pewnie nie uda mi się napisać poprawnie po polsku z polska czcionka,ale wybaczcie nie mam polskiej klawiatury.Co będę mogla to poprawie żeby było w miarę czytelne.

Nie wiem co się stało.Wczoraj odłączyłam komputer ,bo zmieniałam biurko,potem go podłączyłam i już komputer się nie włączył.

Spróbuje to opisać

włączam komputer,jest informacja" że aktualizacje będą konfigurowane i nie wyłączać komputera",po chwili wyskakuje okienko gdzie mam wpisać hasło,ale trwa to 1-2 sekundy i komputer się wyłącza i tak w kolko.Nie mam pojęcia co mam zrobić,nie mam pomysłu.Komputer jest prawie nowy ma ok 1 rok,problem jest taki ze wszystko jest po niemiecku a ja nie za bardzo sobie jeszcze z tym językiem.

Może ktoś wie co powinnam zrobić,czekam niecierpliwie na sugestie.

Może coś z zasilaczem?

Zróbmy tak, zdejmij panel obudowy i znajdź bateryjkę Biosu na płycie głównej (wygląda to mniej więcej tak http://images28.fotosik.pl/269/3ff1764339d3fc87.jpg) wyjmij ją i poczekaj z 10sekund, a potem włóż z powrotem i odpal kompa ponownie!

Po ostatnich aktualizacjach, niektórzy mają problemy z komputerem. Ja też je miałem. Przed startem systemu wybierz F8. Pokaże się menu. W nim wybierz Ostatnią znaną, dobrą konfigurację.

Baterie wyciągnęłam,ale to nic nie dało,właściwie nie pamiętam czy komputer ma być wyłączony przy wyciąganiu baterii,czy może ma być włączony?

Kilka razy zaznaczałam “ostatnią znaną, dobrą konfigurację”,ale to nic nie dało,teraz się zastanawiam czy ostatnio jak robiłam "porządek " w komputerze to miałam na chwile wyłączyć przywracanie systemu,możliwe ze zapomniałam ponownie włączyć to przywracanie.Chyba się zastrzelę.Nie mam pojęcia co robić,a bardzo mi zależny na odzyskaniu niektórych danych.

Dziękuję za wasze rady,możne są jeszcze jakieś pomysły.

Koniecznie wyłączony i musisz odczekać poo wyjęciu baterii!

!

to dobrze zrobiłam,był wyłączony i odczekałam po wyjęciu baterii

Może to wina zasilacza, jaki masz zasilacz i konkretny sprzęt?