Nie moge włączyć laptopa

Witam. Mam laptopa HP Omen. Chcialem przywrócić system pare dni wstecz, ale trwało to 6 godzin i stało w miejscu. Zresetwalem laptopa i tu zaczyna sie problem. Po restarcie za kazdym razem trwa próba naprawienia a potem na niebieskim tle napis “program Naprawa automatyczna nie mógł naprawic komputera” mam do wyboru zamknij i opcje zaawansowane… w opcjach zaawansowanych wchodze w przywracanie systemu i przy kazdym punkcie przywracania pisze “musisz włączyć ochrone systemu na tym dysku”.
A Gdy wybieram opcje “Resetuj ustawienia do stanu poczatkowego” wyskakuje napis “Podczas resetowania ustawień do stanu początkowego wystąpił problem. Nie wprowadzono zadnych zmian”.
Co mogę jeszcze zrobic?

Najprościej reinstalke, ale pliki przepadną.
Musiałbyś dysk do innego pc podpiąć i zgrać.
Windows sypnął się przez ten reset, było na noc zostawić w spokoju lub dwie noce :wink:

I nieco ma innej opcji na cofnięcie tego?
Musialbym ogarnac windowsa na pendriva …
Jest jakas strona skad mozna pobrac?

Na stronie Microsoft poszukaj.

A jak chcesz cofnąć zmiany w mechanizmie odzyskiwania?
Tzn. pewnie jest jakas możliwość, ale o ile podpięcie dysku do drugiego komputera i stworzenie partycji do zainstalowania wina nowego dysku zajmie Ci pewnie sporo czasu (np. z braku 2 PC pod ręką), to ewentualna naprawa lub jej próba zajmie jeszcze kilka razy dłużej.

(Jeżeli możesz to podepnij dysk do innego pc lub użyj Live CD do odpalenia dysku i ewakuacji plików, oczywiście jeżeli masz Live CD)

Nagraj windows 10 na pendriva i z niego próbuj zrobić naprawę a jeśli się nie uda to rób czysta instalacje.

https://www.microsoft.com/pl-pl/software-download/windows10