Nie mogę włączyć wifi w laptopie

Witam wszystkich nie wiem dlaczego nie mogę uruchomić wifi od kiedy przeinstalowałem system sterowniki są zainstalowane w menadżerze urządzeń nie ma żadnych znaków zapytania a jednak wifi nie działa… Czy ktoś jest w stanie mi pomóc? Byłbym bardzo wdzięczny ponieważ łączenie się z internetem poprzez kabel jest troszkę uciążliwe…

Moze sterownik nie jest aktywny?A masz manualny włącznik wi-fi?

Sterownik jest włączony a wifi mogę włączyć za pomocą kombinacji Fn+F8 lub przez program w komputerze ale żadna z opcji go nie uruchamia… zastanawiam się czy może to być wina windowsa którego instalowałem może był jakiś uszkodzony czy coś takiego?

Sterowniki tzn. oprogramowanie do obsługi w laptopie klawiszy Fn masz zainstalowane na przykład?

Jaki masz laptop , model itd ?

laptop to toshiba satellite L500-1Z9 co do sterownika nie wiem gdzie to mogę sprawdzić ale z innymi funkcjami klawisz Fn działa więc chyba jest ok

Miałem kiedyś podobny problem aczkolwiek wifi działało tylko że zostawiało to działanie wiele do życzenia. Okazało się wówczas iż windows domyślnie załadował złe sterowniki które nie do końca obsługiwały tą kartę wifi. Spróbuj poprzez windows update czasami znajduje tam bardziej odpowiednie stery bądź ściągnij ze strony producenta do danego modelu. Może problem się rozwiąże.

sprawdziłem i sterowniki które mam są najnowszymi sterownikami…

Sprawdź, czy ze sterownikiem karty bezprzewodowej nie zainstalowało się jakieś oprogramowanie do zarządzania sieciami.

Miałem to samo i naprawiłem to wchodząc w sterownik intel dual connect pierwsza rzecz od góry i zamiast auto dałem 20mhz