Nie mogę włączyć żadnej gry

Cześć, czołem. Przejdę od razu do mojego irytującego problemu. Po formacie nie mogę włączyć żadnej gry, dlaczego? A bo dlatego, bo nie mam sterownika karty graficznej. Owszem, instalowałem już go (a może tylko próbowałem), lecz to nie przyniosło niczego dobrego. Directxa mam, nawet dziewiątkę, ale to i tak nie pomoże gdy nie mam sterowników do karty graficznej. Króciej mówiąc, potrzebuję sterownika który tym razem ZADZIAŁA.

Mój system to nieszczęsny Windows XP, jeżeli chodzi o GPU to wiem tyle, że to NVIDIA nForce, modelu nie pamiętam.

Model płyty głównej CPU-Z->Motherboard.
Najpierw zainstaluj sterowniki do chipsetu płyty głównej,bez tego nie zadziała ci magistrala karty graficznej.To jest laptop czy stacjonarny ?.
W przypadku laptopa sterowniki ściąga się ze strony producenta.nForce to jest Chipset.

1 polubienie

Stacjonarny. Można prosić o jakiś link do sterowników chipsetu płyty głównej? Znając moją fajtłapowatość pobiorę nie to, co trzeba.

Najpierw musisz podać model płyty.Odczytasz go programem CPU-Z z zakładki Motherboard.Przy uruchamianiu komputera płyta się przedstawia np MSI-P7A5,czy GA-M720-US3.W GPU-Z kartę graficzną odczytasz z zakładki Graphics.

Chipset: NVIDIA GeForce 7025
Southbridge: NVIDIA nForce 630a

A w zakładce Graphics - nic.

A co pisze jak komputer się uruchamia bo może wypisywać zaraz po starcie,potrzebny model płyty głównej.W zakładce motherboard co jest ?.

http://forum.programosy.pl/wyszukiwanie-sterownikow-do-nieznanych-urzadzen-vt122129.html